Brama garażowa

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
uśko

Brama garażowa

Post autor: uśko »

Mam pytanie w sprawie bramy garażowej. Jaką macie u siebie? My się ciągle zastanawiamy, czy warto zainwestować nieco więcej i postawić na to, żeby była to brama automatyczna? Jak myślicie?

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie-2/

gość

Re: Brama garażowa

Post autor: gość »

Mam taką bramę https://gerda.pl/produkt/bramy-garazowe ... mikrofala/ z napędem tiziano. Działa płynnie, nie zacina się ani mocno nie hałasuje podczas podnoszenia i opuszczania. To nie pierwszy zakup gerdy, więc mogę powiedzieć, że to dobry producent, a cenowo też wychodzi przyzwoicie.

Staś

Re: Brama garażowa

Post autor: Staś »

Również miałem problem z wybraniem bramy garażowej. Jednak ten artykuł https://eurocolor.com.pl/blog/ciche-bra ... we-select/, pomógł mi wy odpowiednim wyborze. Przeczytasz w nim, na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej bramy. Na ich blogu znajdziesz również inne artykuły związane na przykład z oknami oraz drzwiami.

Kedeń

Re: Brama garażowa

Post autor: Kedeń »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali dobrej jakości propozycji w zakresie bram garażowych do swojego domu to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili również ofertę przygotowaną przez Bramotechnika u których będziecie mogli znaleźć szereg propozycji bram segmentowych, czy również uchylnych o czym przekonacie się bezpośrednio na ich stronie https://www.bramotechnika.pl/oferta/bra ... my-uchylne Bardzo dobrze wykonane, funkcjonalne i jednocześnie z zachowaniem najwyższej dokładności wykonania. Z resztą mają w ofercie modele marki Hormann która zdecydowanie cechuje się najlepszymi parametrami. Pozdrawiam i udanych wyborów zakupowych życzę!

Cołek

Re: Brama garażowa

Post autor: Cołek »

Wybór dobrej bramy garażowej nie należy do prostych zadań, ponieważ należy je odpowiednio dopasować pod względem stylu, wymiarów, ale również zadbać o ciepłe skrzydło przy ujemnych temperaturach. Poza tym warto pamiętać również o tym jak o nią odpowiednio zadbać w okresie zimowym i tutaj znajdziecie sporo przydatnych podpowiedzi https://ekoplast-group.com/pl/uzytkowan ... j-w-zimie/ co na pewno Wam się przyda, aby co najważniejsze były bezawaryjne i jednocześnie się nie zacinały. Czasu zostało już niewiele do okresów zimowych, więc ja już na różne ewentualności jestem gotowy. Pozdrawiam!

wojtuś

Re: Brama garażowa

Post autor: wojtuś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.dom-ster.pl/

ODPOWIEDZ