tatuaż

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
wirer
Posty: 49
Rejestracja: 16 kwie 2020, 14:25

tatuaż

Post autor: wirer »

Obecnie mam 3 tatuaże, ale będę pracować nad rękawem i pomyślałam, że może są tu osoby, które szukają dobrego artysty, studia tatuażu, gdzie wszystko robione jest w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Bardzo serdecznie polecam Juniorink w Warszawie https://juniorink.pl/pl/tatuaz. Tam pracują super artyści, którzy wiedzą co robią. Tatuaże w ich wydaniu się nie rozlewają, nawet małe elementy wychodzą super, mają rozsądne ceny, a jakość rysunków jest bardzo wysoka, polecam.
Wikuś

Re: tatuaż

Post autor: Wikuś »

też mam tatuaże ale trzeba uważać gdzie się je robi. studio powinno troszczyć się o bezpieczeństwo takich zabiegów bo inaczej często pojawiają się komplikacje. Jeśli już macie stan zapalny po zrobieniu tatuażu to wtedy warto pielęgnować to miejsce octeniseptem. On znacznie przyspiesza gojenie ran, działa na wirusy i bakterie.
ęlwcia

Re: tatuaż

Post autor: ęlwcia »

ja mam już w sumie 4 tatuaże i nigdy nie pojawiały się na szczęście żadne stany zapalne. Myślę, ze wiele zależy też od tego gdzie robimy tatuaż. Trzeba wybierać tylko te sprawdzone studia jak np warszawskie Jah Love Tattoo. Sama chodzę tu do Henia https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 6476186226. Sympatyczny i bardzo otwarty człowiek, ma ogromne doświadczenie i talent co widać na fotkach jego prac :)
tyćka

Re: tatuaż

Post autor: tyćka »

ęlwcia pisze: ↑04 paź 2020, 15:01 ja mam już w sumie 4 tatuaże i nigdy nie pojawiały się na szczęście żadne stany zapalne. Myślę, ze wiele zależy też od tego gdzie robimy tatuaż. Trzeba wybierać tylko te sprawdzone studia jak np warszawskie Jah Love Tattoo. Sama chodzę tu do Henia https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 6476186226. Sympatyczny i bardzo otwarty człowiek, ma ogromne doświadczenie i talent co widać na fotkach jego prac :)
o wow, ja mam 2 i sie zastanawiam czy jak zdecyduje się na kolejny to już nie będzie przesada. Podniosłaś mnie na duchu haha :) też mam zamiar wybrać się teraz do jah love tattoo, sporo osób ich poleca a i widziałam fotki prac na ich facebookowym profilu - robią wrażenie :)
MajkaŚwieszka

Re: tatuaż

Post autor: MajkaŚwieszka »

Ja zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tatuaży i bałam się trochę, że będzie mi potem przeszkadzał. W końcu kiedy urodziłam synka to bez problemu zrobiłam sobie tatuaż na nadgarstku z datą urodzenia i imieniem. Tatuaż zrobiłam w tym studio tatuażu https://www.czarciestudiotattoo.pl/ i wyszło pięknie.
Awatar użytkownika
mezeusz
Posty: 45
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:58

Re: tatuaż

Post autor: mezeusz »

Fajne, profesjonalne studio tatuażu w Warszawie to Blackstar Studio https://www.blackstarstudio.pl/ Mam od nich kilka tatuaży i wszystkie uwielbiam. Właśnie planuję kolejny! Będzie duży, kolorowy i inspirowany japońskim tatuażem, który kocham :)
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: tatuaż

Post autor: maga90 »

Zawsze sceptyczna do tatuaży, ostatnio zobaczyłam znak spirali celtyckiej i chyba sie skuszę!
Wioluś

Re: tatuaż

Post autor: Wioluś »

Ja lubię oglądać tatuaże, nie specjalnie chciałabym mieć jakikolwiek. Do końca nie pasują do kobiety, szczególnie jak jakaś ma ich bardzo dużo. tatuaże szczególnie te piękne, dobrze wykonane wolę oglądać na kimś. Dużo jest dobrych artystów w naszym kraju!
Awatar użytkownika
papier
Posty: 98
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: tatuaż

Post autor: papier »

Stan zapalny po tatuażu to często dolegliwość niestety :( I wynika z błędów w pielęgnacji. Nie zawsze w studium tatuażu poinstruują jak pielęgnować ranę. Ja wiem że trzeba stosować Octenisept i wtedy powoli się ładnie goi. Nic się innego poważnego nie dzieje już. Te dwa trzy tygodnie trzeba uważać a potem się już cieszyć pięknym tatuażem.

znajdz znajomych na facebooku
ginamó

Re: tatuaż

Post autor: ginamó »

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że tatuaże, zaraz po wykonaniu, powinny być poddawane stosownej pielęgnacji, dbaniu o nie. Z pomocą SkinProject https://skinproject.com.pl/sklep/ zadbałem o pełen zestaw tego typu preparatów. Warto mieć na uwadze, iż jakość ma tutaj spore znaczenie - moje dziarki wciąż prezentują się świeżo!
Gożdz25

Re: tatuaż

Post autor: Gożdz25 »

ginamó pisze: ↑18 lis 2020, 18:44 Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że tatuaże, zaraz po wykonaniu, powinny być poddawane stosownej pielęgnacji, dbaniu o nie. (...)
Też tak uważam , nie można po wykonaniu tatuażu o nim zapomnieć, tu konieczna jest jego pielęgnacja.Uważam też ,że bardzo dużą rolą ma tutaj studio w którym wykonano tatuaż. Właśnie studio ,w którym wykonany został tatuaż powinno nas uświadomić i zaopatrzyć we wszystko co potrzebne do pielęgnacji tatuażu. Po wykonaniu tatuażu ranę się dezynfekuje – doskonale sprawdzą się tutaj leki odkażające np. octenisept spray. To sprawdzony lek, więc spokojnie moge go polecić.

normy glikemii po posiłku
izuśka

Re: tatuaż

Post autor: izuśka »

ja też chętnie odwiedzam studio jah love tattoo ale nie robię tu tatuaży tylko piercing u Ani :) takie zdobienie ciała bardzo mi się podoba :) mam już nostril, septum a teraz planuje jeszcze przekłucie pępka :)
miśka5643

Re: tatuaż

Post autor: miśka5643 »

Niektórym osobom przeszkadza sam wygląd blizny, innym kojarzy się ona głównie z trudnymi przeżyciami. Blizna niekiedy sprawia, że przed wyjściem na zewnątrz poszczególne osoby przeprowadzają długi rytuał, starając się ją na różne sposoby ukryć. Aby bez wstydu pokazać się w stroju kąpielowym lub wyjść w bluzce na ramiączkach, coraz więcej ludzi decyduje się na ich coverup (cover ang. przykrywać) – dotyczy to także tatuaży na bliznach pooperacyjnych.
Ąlicja

Re: tatuaż

Post autor: Ąlicja »

Ostatnio czytałam na stronie http://www.usuntattoo.com/ o tym jak wygląda zabieg usuwania laserem tatuażu. To ciekawe że taki zabieg trzeba wykonać kilka razy by uzyskać efekt. Na stronie są porównywalne zdjęcia przed zabiegiem i po zabiegu. Sprawdźcie poczytajcie jeśli wybieracie się na usuwanie tatuażu.
patiś96

Re: tatuaż

Post autor: patiś96 »

wirer pisze: ↑07 lip 2020, 13:47 Obecnie mam 3 tatuaże, ale będę pracować nad rękawem i pomyślałam, że może są tu osoby, które szukają dobrego artysty, studia tatuażu, gdzie wszystko robione jest w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Bardzo serdecznie polecam Juniorink w Warszawie [...]. Tam pracują super artyści, którzy wiedzą co robią. Tatuaże w ich wydaniu się nie rozlewają, nawet małe elementy wychodzą super, mają rozsądne ceny, a jakość rysunków jest bardzo wysoka, polecam.
A jaki masz tatuaże?


____
Oświetlenie uliczne
pawełciak

Re: tatuaż

Post autor: pawełciak »

Dużo ludzi też nie zwraca uwagi przy podejmowaniu decyzji o dziarce, na gojenie tatuażu, a to bardzo źle bo samo gojenie jest równie ważne jak proces robienia. To jak się taki tatuaż zagoi wpływa na to jak on później będzie wyglądał więc warto o to zadbać w odpowiedni sposób.
Claraa

Re: tatuaż

Post autor: Claraa »

Nie powiem, ponieważ mnie bardzo się podobają dziarki. Ale jak dotąd miałam dylemat - tatuaże a praca - czy to dobre połączenie? Z drugiej strony myślę sobie, że ładny tatuaż, subtelny nikomu nie powinien przeszkadzać, nieprawdaż? Co wy na to?
ODPOWIEDZ