Stylizacje paznokci

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Dreisa

Stylizacje paznokci

Post autor: Dreisa »

Jak to jest u Was dziewczyny, chodzicie robić paznokcie do profesjonalnego salonu stylizacji paznokci, czy robicie sobie manicure hybrydowy samodzielnie? Ja od jakiegoś czasu robię sobie sama, dopiero się uczę i do perfekcji brakuje mi jeszcze sporo, ale bardzo to lubię :)
UlkkaIŚ

Re: Stylizacje paznokci

Post autor: UlkkaIŚ »

Dreisa pisze: ↑28 paź 2021, 0:53 Jak to jest u Was dziewczyny, chodzicie robić paznokcie do profesjonalnego salonu stylizacji paznokci, czy robicie sobie manicure hybrydowy samodzielnie? Ja od jakiegoś czasu robię sobie sama, dopiero się uczę i do perfekcji brakuje mi jeszcze sporo, ale bardzo to lubię :)
Gdybyście myśleli o samodzielnym malowaniu sobie paznokci to podrzucam Wam link do tej strony - https://fajnepaznokcie.pl/manicure-hybr ... -po-kroku/ Znajdziecie tam naprawde ciekawie napisany poradnik na temat stylizacji paznokci wykonywanej samodzielnie. Wiele się można dowiedzieć i nauczyć.
ODPOWIEDZ