odzież z hurtowni?

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
judyta72
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2021, 10:49

odzież z hurtowni?

Post autor: judyta72 »

Znacie jakąś internetową hurtownię odzieży? Wydaje mi się, że teraz trochę więcej ich powstało albo nie zwracałam tak bardzo uwagi.. W każdym razie przydałoby mi się kupić kilka rzeczy dla siebie i córki. Sądzicie, że będzie taniej niż przykładowo w jakiejś galerii handlowej? Mnie się tak wydaje ale warto znaleźć jakieś potwierdzenie :) Może znajdą się tu jacyś entuzjaści zakupów w hurtowniach.
Awatar użytkownika
Bernarda-62
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 23:20

Re: odzież z hurtowni?

Post autor: Bernarda-62 »

Już chyba każda hurtownia odzieży damskiej online była przeze mnie chociaż raz odwiedzona. Zakupów też już trochę za sobą mam i praktycznie zrezygnowałam z chodzenia do galerii czy jakichś tam butików. Oszczędzam trochę, a ubrania dostaję wysokiej jakości i trwałe, czyli takie jak być powinny. Poza tym czasem kupuję też dodatki i mega polecam. Można się zapomnieć podczas zakupów ;P
AnnaZ

Re: odzież z hurtowni?

Post autor: AnnaZ »

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Kupowanie ubrań w dużej ilości z pewnością będzie miało wpływ na cenę końcową. Natomiast w pierwszej kolejności trzeba zastanowić się nad tym jaki konkretnie asortyment nas interesuje i czym kierować się w wyborze. Jeżeli chodzi o koszulki to podstawowym wyznacznikiem materiał z jakiego zostały wykonane oraz jego gramatura. Trudno nie zgodzić się z tym, że najwyższe standardy trzyma - https://fruties.pl/hurtownia-koszulek gdzie jest to bawełna o gramaturze 145g (kolor biały 135g). Przekłada się to oczywiście na wygodę noszenia oraz łatwość pielęgnacji, trzymając się wytycznych producenta. Więcej szczegółów można dowiedzieć się, składając darmową wycenę.
ODPOWIEDZ