Kurtki na lato

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Laura1981
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 0:08

Kurtki na lato

Post autor: Laura1981 »

Kobietki, kupujecie jakieś kurtki letnie? Ja zawsze uważałam, że lepiej coś takiego w szafie mieć, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się chłodniej. Zresztą wybór takich kurteczek jest ogromny, więc każda będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Może macie już upatrzony jakiś model? :)
Marceło34

Re: Kurtki na lato

Post autor: Marceło34 »

Bardzo chciałam w tym sezonie kupić sobie jakąś nową kurtkę, spodobała mi się kurtka damska ramoneska, Kolor czarny do wszystkiego pasuje, taka kurtka przyda się do spodni, a można ją także założyć na sukienkę. Myślę że będę ją miała na kilka lat, moja mama ma podobną i bardzo często w niej chodzi.
protisiaa

Re: Kurtki na lato

Post autor: protisiaa »

No tak idzie wiosna, producenci czapek zimowych idą w odstawkę, trzeba pomyśleć ogólnie o tym, jakie mamy rozwiązania w tym temacie i dlaczego. No i ja na razie sprawdzam sobie też, co tak naprawdę nam odpowiada i dlaczego. Mam nadzieję, że sobie to ogarniemy raz-dwa. Co wy na to? Jakie macie wrażenie w tym temacie?
ODPOWIEDZ