Inwestowanie na giełdzie

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Arya
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:24

Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Arya »

Chyba jedną z takich konkretniejszych sposobów są inwestycje na giełdzie. Osobiscie to już od dłuższego czasu zastanawiam się nad takimi inwestycjami. Warto w jakiś sposób zadbać o nasza przyszłość i o to by dobrze zainwestować pieniędzy by na tym zyskać.
Awatar użytkownika
marta6767
Posty: 134
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:14

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: marta6767 »

Nie uważam, aby inwestowanie na giełdzie było dobrym rozwiązaniem. Sama, zdecydowałam się na zakup istniejącej spółki, która przyniesie mi naprawdę zadowalający dochód. Obecnie, rozglądam się za firmą, która mogłaby mi pomóc we wszelkich formalnościach. Czy wybór https://www.tgc.eu/specjalizacje/transakcje-ma jest dobrym rozwiązaniem, czy też nie?
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: waza »

Obecnie wiele jest różnych sposobów na zainwestowanie swoich zaoszczędzonych pieniędzy. Giełda to tylko jedno z możliwych rozwiązań. Sądzę, że warto sobie porównać najróżniejsze produkty inwestycyjne i wybrać ten, który najbardziej będzie nam odpowiadał. Jedno jest pewne - posiadając jakieś oszczędności warto je w coś zainwestować. Jeśli będą bowiem "leżały" sobie na koncie ich wartość na pewno się nie zwiększy. A rozsądne inwestowanie jak najbardziej stwarza taką możliwość.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 11
Rejestracja: 08 lis 2019, 12:56

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: paniola »

Uważam ,że inwestowanie na giełdzie i inwestowanie w ogóle w instrumenty finansowe jest w dobie obecnego kryzysu bardzo ryzykowne. Moim zdaniem najmniej ryzykowne pozostają inwestycje w nieruchomości. Poszukajcie nieruchomości w dobrej lokalizacji i pomyślcie o ich zakupie. Na przykład apartamenty na Mazurach na sprzedaż , w Mikołajkach albo w Mrągowie, to świetna lokalizacja nieruchomości , na którą chętni zawsze się znajdą. Ponadto taką nieruchomość można wykorzystać także do swoich, rekreacyjnych celów.
Maksiu

Re: Inwestowanie na giełdzie

Post autor: Maksiu »

Dotarłem do informacji, że planowana jest emisja obligacji opartych na WIRON, co może być interesującą propozycją dla inwestorów. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć pod adresem https://polskastrefa.pl/emisja-obligacj ... y-nastapi/ ale data emisji nie została jeszcze ustalona, ale warto śledzić aktualności w tej kwestii. Takie obligacje mogą stanowić atrakcyjną alternatywę inwestycyjną.
ODPOWIEDZ