bielizna

Najnowsze trendy, modne fasony, kolekcje projektantów, opinie o sklepach, dyskusje o branży modowej. Lubisz modę? Dołącz do nas.
gość

bielizna

Post autor: gość »

Gdzie szukać ładnej i dobrze wykonanej bielizny nocnej? Macie może dla mnie jakieś interesujące propozycje, licząc jednocześnie na dobre ceny pełne wsparcie i profesjonalizm obsługi, chętnie sprawdzę różne propozycje bo szukam sklepu dla siebie gdzie będę mogła robić zakupy :)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: bielizna

Post autor: franka »

Naprawdę fajną i przede wszystkim ładną bieliznę można znaleźć w sieci. Ja głównie tam już robię zakupy i raczej nie będę robić już inaczej, bo wszystko mi odpowiada. Bardzo lubię ten sklep kliknij tutaj bo mają praktycznie wszystko to czego potrzebuję :)
Duśka

Re: bielizna

Post autor: Duśka »

Sprawdź sobie też Lovita.pl w którym znajdziesz sporo świetnych propozycji w zakresie bielizny na co dzień, wyjątkowych kompletów w wydaniu nocnym jedno i dwuczęściowych. Dokładnie propozycje znajdziecie na ich stronie, bo naprawdę potrafią pozytywnie zaskoczyć propozycjami!
LidkaJańczak

Re: bielizna

Post autor: LidkaJańczak »

Serdecznie witam wszystkich! Od kilku lat nabywałam bieliznę w moim ukochanym punkcie w pobliskiej galerii. Dzisiaj niestety punkt sprzedaży jest nieczynny, w następstwie tego poszukuję alternatywy online - rekomendujecie jakieś sklepy z bielizną? Zależy mi na najwyższej jakości, również jak najbardziej mile widziane punkty sprzedaży Premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.
TTomuśka

Re: bielizna

Post autor: TTomuśka »

LidkaJańczak pisze: ↑29 paź 2021, 11:46 Serdecznie witam wszystkich! Od kilku lat nabywałam bieliznę w moim ukochanym punkcie w pobliskiej galerii. Dzisiaj niestety punkt sprzedaży jest nieczynny, w następstwie tego poszukuję alternatywy online - rekomendujecie jakieś sklepy z bielizną? Zależy mi na najwyższej jakości, również jak najbardziej mile widziane punkty sprzedaży Premium.
Ja zawsze staram się wybierać dobrą jakościowo bieliznę, tak, żeby było mi w niej wygodnie ale też oczywiście żebym dobrze się prezentowała. Szeroki wybór bielizny mają w tym sklepie - https://www.atlantic.pl/figi-damskie Zerknijcie sobie :)
Awatar użytkownika
Cziczi
Posty: 114
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:57
Kontakt:

Re: bielizna

Post autor: Cziczi »

Ja bardzo lubię robić zakupy online, bo często znajduję wyjątkowe produkty dla siebie. Nie tylko bieliznę, ale też dosłownie wszystko inne. Patrzyłam też z kolei na poradniki turystyczne. Wiadomo, że wolny czas warto spędzić na wycieczkach w nieznane, nowe miejsca. Poradniki turystyczne mogą się okazać wtedy bardzo pomocne. Dowiemy się z nich, co warto zwiedzić w danej okolicy. Szybko i sprawnie kupimy taki poradnik dla siebie online. Na prezent też okaże się to świetna pozycja. Macie takie poradniki?
gutfashion.pl
ODPOWIEDZ