Warszawa - jaki stomatolog?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Ilia_78
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:39

Warszawa - jaki stomatolog?

Post autor: Ilia_78 »

Jakich znacie zaufanych i godnych polecenia stomatologów w Warszawie? Szukam kogoś, kto zajmie się moimi zębami. W grę wchodzi między innymi wstawienie implantu.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
Adrian92
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 0:14

Re: Warszawa - jaki stomatolog?

Post autor: Adrian92 »

Ja mogę polecić gabinet prodentika.com.pl. Nigdy nie lubiłem wizyt u dentysty, ale lekarze z Prodentiki mają tak świetne podejście do pacjenta, że aż żal ich nie odwiedzać ;) Co najważniejsze, ich leczenie jest skuteczne.
Awatar użytkownika
sebul67
Posty: 132
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:00

Re: Warszawa - jaki stomatolog?

Post autor: sebul67 »

Ja korzystam z usług stomatologa w Wadowicach. Mowa o http://www.medicalwadowice.pl/ , gdzie nie raz otrzymałem pomoc na najwyższym poziomie. Medical doprowadzili moje uzębienie do należytego porządku!
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Warszawa - jaki stomatolog?

Post autor: ella_88 »

Gdyby ktoś z Was potrzebował kiedyś skorzystać z pomocy stomatologa w Gdyni to szczerze polecam dr Renatę, która przyjmuje w nowoczesnej klinice Platinum Dent :) Konkurencyjne ceny, bardzo rozbudowana oferta leczenia, super atmosfera.
ODPOWIEDZ