Usg ginekologiczne

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
rosołek

Usg ginekologiczne

Post autor: rosołek »

cześć,
jeśli szukacie profesjonalnej opieki ginekologów, chcecie wykonać badanie USG dopochwowe czy ginekologiczne lub jeszcze inne to polecam gorąco klinikę Damiana. Na miejscu świetnie się wami zajmą, mili i doświadczenie ginekolodzy mają dobre podejście do pacjenta, badania wykonują sprawnie i bezpiecznie ;) gorąco polecam!
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Usg ginekologiczne

Post autor: kaktusowa »

rosołek pisze: ↑15 lip 2021, 11:06 cześć,
jeśli szukacie profesjonalnej opieki ginekologów, chcecie wykonać badanie USG dopochwowe czy ginekologiczne ...
Ja mam endometriozę i usg, takie specjalne miałam w szpitalu medicover, a tam jest tam świetny zespół lekarzy specjalizujących się z zwalczaniu tej choroby i można liczyć na specjalistyczną diagnostykę, na przykład można tam zrobić sonovaginografię.
ręka

Re: Usg ginekologiczne

Post autor: ręka »

Ja z kolei w Warszawie odsyłam do usg ginekologiczne do kliniki MULTIMED. Sama tu chodzę także na usg piersi. Generalne, w wielu przypadkach usg ginekologiczne pozwala na szybkie wykrycie chorób układu płciowego, w tym zmian o charakterze nowotworowym, co znacznie zwiększa szanse pacjentki na całkowite wyzdrowienie.
pakolo

Re: Usg ginekologiczne

Post autor: pakolo »

Mogę potwierdzić sens wizyty w Multimedzie. To wszystko ma ręce i nogi. Dobra organizacja, przypomnienia o wizycie, odpowiedzi, wszystko odbywa się na wysokim poziomie. Takiego sprzętu jeszcze nie widzieliśmy. Na miejscu pracuje wielu lekarzy - można zaplanować tak, aby od razu ogarnąć konsultację i wiedzieć, co robić, dostać zalecenia. Inną kwestią jest to, że udawało mi się złapać czasami teren wizyty już za kilka dni.
Zofiia

Re: Usg ginekologiczne

Post autor: Zofiia »

Dostęp do szerokiego zakresu badań diagnostycznych w jednym miejscu jest niezwykle wygodny dla pacjentek. Na https://www.boramed.pl/ znalazłam informacje, że gabinet oferuje kompleksowe badania, co oznacza, że pacjentki mogą otrzymać pełną diagnostykę bez konieczności odwiedzania wielu różnych placówek. To nie tylko oszczędność czasu, ale także komfort psychiczny.
ODPOWIEDZ