USG brzucha

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
jesień

USG brzucha

Post autor: jesień »

Szukam na gwałt :) miejsca, gdzie skutecznie i tanio można usg zrobić - konkretniej usg brzucha.
Najchętniej też w takim miejscu, gdzie terminy oczekiwania nie są tygodniowe - bardzo zależy mi na czasie. Dodam, że mieszkam w Warszawie.
Dziękuję za podpowiedź!
elżbieta fajęcka

Re: USG brzucha

Post autor: elżbieta fajęcka »

Jest bardzo dobra klinika, która ma szeroką ofertę badań usg – wpisz sobie w Google MULTI MED i Ci wyskoczy. Terminy oczekiwań nie są długie. Jak sama chciałam się zapisać na usg brzucha, to czekałam chyba ze 3 – 4 dni. No i bardzo porządnie podchodzą do diagnostyki, lekarz dokładny i poświęca sporo czasu na badanie. Polecam.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 98
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: USG brzucha

Post autor: papier »

U mnie też było konieczne do wykonania usg brzucha i szereg innych badań. Okazało się, że zmagam się z zakażeniem c.difficile. Poza leczeniem antybiotykiem miałem wykonany przeszczep mikrobioty jelitowej https://human-biome.com/ . Taki zabieg pomógł mi wrócić do zdrowia.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: USG brzucha

Post autor: kaktusowa »

Ja też miałam usg ale takie specjalne o sonovaginografię, robi się je między innymi w szpitalu medicover w diagnostyce endometriozy. Badanie jest bardzo dokładne, widać jak na dłoni ogniska endometriozy. Dzięki temu nie ma wątpliwości z czym ma się do czynienia a wiadomo że właściwa diagnoza to połowa sukcesu
żonkil34

Re: USG brzucha

Post autor: żonkil34 »

jesień pisze: ↑11 mar 2021, 9:46 Szukam na gwałt :) miejsca, gdzie skutecznie i tanio można usg zrobić - konkretniej usg brzucha.
Najchętniej też w takim miejscu, gdzie terminy oczekiwania nie są tygodniowe - bardzo zależy mi na czasie. Dodam, że mieszkam w Warszawie.
Dziękuję za podpowiedź!
@Jesień, ja na usg brzucha w Warszawie byłam u dr Zuzanny Kaszyckiej z kliniki BABKA MEDICA i jestem bardzo zadowolona. Płaciłam chyba 170 zł z tego co pamiętam. Ale opieka bardzo dobra, a Doktor komunikatywna i widać zna się na swoim fachu. Może się zapiszesz właśnie do niej?
żabcia90

Re: USG brzucha

Post autor: żabcia90 »

Elżbieta Fajęcka, za Twoją namową też zapisałam się na usg brzucha do Multimed i miałaś rację, terminy oczekiwania bardzo szybkie i zostałam bardzo mile obsłużona. Cieszę się, że się zdecydowałam, lekarz poświęcił mi sporo czasu i odpowiedział na moje pytania. Jestem zadowolona.
wojtuś

Re: USG brzucha

Post autor: wojtuś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://www.przedszkola.sosnowiec.pl
ODPOWIEDZ