Sprawdzona przychodnia lekarska

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Mirabela_73
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 3:44

Sprawdzona przychodnia lekarska

Post autor: Mirabela_73 »

Witam :) Poszukuję dobrej przychodni lekarskiej w Aleksandrowie Łódzkim. Jako że mieszkam tu od niedawna, to nie miałam jeszcze okazji odwiedzać żadnego lekarza. Podpowiedzcie mi, gdzie w razie czego warto się wybrać?
Awatar użytkownika
konstancjusz_94
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:13

Re: Sprawdzona przychodnia lekarska

Post autor: konstancjusz_94 »

Najlepiej do Centrum Medycznego Vitamed, bo przyjmują w nim lekarze 19 specjalizacji. To też dość nowocześnie wyposażona przychodnia z miłym personelem. Mają przystępne ceny wizyt, badań czy zabiegów. Ja leczę się u nich od dawna i jestem zadowolony.
haló

Re: Sprawdzona przychodnia lekarska

Post autor: haló »

Przychodnia zozsk.pl/ posiada w swojej ofercie poradnie specjalistyczne. To z ich pomocą udało mi się wyjść z poważnych problemów zdrowotnych, ktore to trapiły mnie od dłuższego czasu. Dobrze, że ten kłopot już za mną!
zając

Re: Sprawdzona przychodnia lekarska

Post autor: zając »

Będąc w temacie przychodni lekarskiej, na pewno zauważyliście, że teraz elektroniczna dokumentacja medyczna jest na początku dziennym. To na pewno przyspieszyło i usprawniło proces rejestrowania pacjentów i przekazywania ich dokumentacji do innych placówek. A wy jak do tego podchodzicie? Woleliście dawne metody?
Gizzać

Re: Sprawdzona przychodnia lekarska

Post autor: Gizzać »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tej przychodni w Jarocinie MEDAN na Wrocławskiej https://przychodniajarocin.pl/kontakt. Punkt oferuję konsultację psychologiczne laryngologiczne, ekg, badania dla kierowców jak i badanie na cukier. Polecam przychodnie b można się do nich szybko zapisać
ODPOWIEDZ