Psycholog z Łodzi - znacie?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Sylwan
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:08

Psycholog z Łodzi - znacie?

Post autor: Sylwan »

hej ho! Znacie może taką poradnię z Łodzi http://www.poradniasalomon.com.pl/? Znalazłam ich w google, są niedaleko mnie. Zupełnie nie znam psychologów w Łodzi a szukam ostatnio.
Awatar użytkownika
Zenobia
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2019, 19:57

Re: Psycholog z Łodzi - znacie?

Post autor: Zenobia »

Oni mają gabinet na Piotrkowskiej 125 chyba. Znajoma chyba o nich mówiła, że bardzo ok, ale to upewnię się jeszcze.
Awatar użytkownika
Ofelia91
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2019, 10:16

Re: Psycholog z Łodzi - znacie?

Post autor: Ofelia91 »

Ja powiem Ci na 100% że ta poradnia jest bardzo profesjonalna, chodziłam na terapię do pani Lidii Przezak. Niesamowita pani psycholog, która ma super podejście, a nie byłam łatwym przypadkiem :)
Awatar użytkownika
kaja77
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 2:05

Re: Psycholog z Łodzi - znacie?

Post autor: kaja77 »

Akurat nie interesują się tymi sprawami. Ale mam paru znajomych, może coś będą wiedzieli. Popytam i się odezwę.
...jestem za młoda, żeby być starą, i za stara, żeby być młodą.
Awatar użytkownika
Lejla83
Posty: 146
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:39

Re: Psycholog z Łodzi - znacie?

Post autor: Lejla83 »

Akurat tej poradni nie znam. Ale mogę Ci zaproponować klinikę PsychoMedic z Łodzi. Tam dostaniesz kompleksową opiekę psychologów i terapeutów. Dysponują odpowiednią kadrą. Sama klinika jest również dyskretnym i sympatycznym miejscem. Do tego możesz skorzystać z wizyt domowych albo terapii online. Odezwij się, tu ich numer 42 644 44 44
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Psycholog z Łodzi - znacie?

Post autor: figaro »

A może specjalista z Opola? Należytą pomoc i to na najwyższym poziomie udało mi się zyskać dzięki gabinetowi psychologicznemu www.psycholog-opole-maslankowska.pl z Opola. Zdecydowanie udany wybór! Czasem wystarczy kilka sesji, rozmów, aby wszystko wróciło do naturalnego porządku.
ODPOWIEDZ