pms

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
gość

pms

Post autor: gość »

Czy wy też macie tak ciężki pms? Bo ja to czasem najchętniej bym z domu nie wychodziła... a ciągłe łykać te tabletki przeciwbólowe to też słaba opcja....
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: pms

Post autor: franka »

Myślę, że tutaj bardzo pomocna może się okazać dla Ciebie antykoncepcja hormonalna. Ja też cierpiałam na okropne bóle z którymi nie dawało rady już wytrzymać. Ale jak się udałam do ginekologa i opowiedziałam o swoim problemie to sam mi zalecił przyjmowanie tabletek vines , które zawierają niską zawartość hormonów. Może też tak zrób, od razu umawiaj się do ginekologa!
grażyna

Re: pms

Post autor: grażyna »

Miałam kiedys.. to bylo okropne. PMS, libido niemalze zerowe i bardzo nieregularne miesiaczki. Probowalam zmmienic nawyki zywieniowe, bardziej dbac o siebie, nawet bralam jakies hormony w tabletkach antykoncepcyjnych. Nic to nie dalo. Bylam zalamana. Lekarz mowil ze samo sie ustabilizuje ze trzeba czasu ale tak sie nie dalo zyc. Dopiero gdy wyczytalam ze jest cos takiego jak Ovarin przyszla nadzieja. Biore dwa miesiace, pomoglo!
Awatar użytkownika
susel
Posty: 46
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:25

Re: pms

Post autor: susel »

A u mnie bardzo bolesne miesiaczki okazaly sie byc jedna z przyczyn bardzo powaznej choroby- endometrioza. W szpitalu Medicover bylam na wizycie, pani dr Jacko mnie zdiagnozowala . Cale szczescie da sie to leczyc, wlasnie czekam na operacje :) i jestem bardzo dobrej mysli, bo wiem, ze trafilam w dobre rece
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 100
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

Re: pms

Post autor: igunia »

Teraz już kobietki nie musimy cierpieć co miesiąc bo możemy po prostu zdecydować się na przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Mnie one właśnie pomogły pozbyć się pms https://antykoncepcjanamiare.pl/5-pytan ... e-doustna/ ale również zabezpieczają mnie przed ciążą.
ODPOWIEDZ