Ortodoncja Kraków

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:09

Ortodoncja Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, ortodoncja Kraków - czy ktoś z Was mógłby mi polecić sprawdzonego ortodontę? Planuję założyć aparat ortodontyczny, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
annawójtowicz

Re: Ortodoncja Kraków

Post autor: annawójtowicz »

Niezaprzeczalnie najlepszą ofertę na rynku ma gabinet techniki lingwalnej ortolingwa2.pl. Nigdzie nie spotkałam się z tak ciekawym rozwiązaniem jak aparat lingwalny. Latami dowlekałam decyzję o korekcie zgryzu, gdyż nie podobają mi się metalowe zamki, które w pierwszej kolejności widzi nasz rozmówca. Aparaty lingwalne są zakładane od strony języka, dzięki czemu nikt nie domyśli się, że podjęliśmy leczenie. Nie zauważyłam, aby miał on wypływ na pogorszenie wymowy, okres adaptacyjny również przebiegł mi bezproblemowo. Warto dowiedzieć się więcej.
WaleriaŚ

Re: Ortodoncja Kraków

Post autor: WaleriaŚ »

Ja polecam polecam panią Alinę Stebnicką-Drozd. Przyjmuje w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń przy ul. Borelowskiego-Lelewela 13. To bardzo dobra ortodonta. Dużo matek z dziećmi też do niej chodzi i chwalą, że ma podejście do dzieciaków.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Ortodoncja Kraków

Post autor: modny »

W sumie samo chodzenie już do ortodonty świadczy o naszej odpowiedzialności i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest dbać o stan naszego uzębienia. Muszę przyznać, że ja jestem bardzo zadowolony z wizyt u ortodonty https://persdental.pl/ gdzie za każdym razem czuję się, że jestem po opieką dobrego specjalisty.
ODPOWIEDZ