Mały biust - co zrobić?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Mały biust - co zrobić?

Post autor: Leokadia »

Co można zrobić, żeby powiększyć biust?
Tutaj https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-p ... le-piersi/ widziałam ciekawą stronkę, gdzie piszą trochę więcej o tym, jak można powiększyć piersi.
Ktoś z was miał okazję sprawdzić na sobie którąś z tych opcji?
Chętnie dowiem się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: firt »

Powiększyć? Ja miałam dość sowich piersi, bo wyglądały jak męskie, nienawidziłam ich i chociaż mąż nie miał nic przeciwko nim, to nie oponował, gdy postanowiłam je powiększyć, powiedział, ze to moja decyzja i będzie mnie kochał i wspierał bez względu na wszystko. Powiększałam w klinice w Polanicy-Zdroju u dr Łątkowskiego, który wykonał super robotę, bo mój biust w końcu jest dokładnie taki jak chciałam. Mam ładne C, idealny rozmiar, niezbyt duży i niezbyt mały, wyglądają naturalnie i mam w nich normalną czułość, polecam serdecznie, to była świetna decyzja :).
Awatar użytkownika
mirkla
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2019, 16:13

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: mirkla »

Ja po prostu zdecydowałam się na powiększenie piersi. Nic innego nie daje takiego efektu jak własnie operacja, moją przeprowadzał dr Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu. On spisał się super, wyczarował mi dokładnie taki biust jaki chciałam, mój biust jest uniesiony i lekko powiększony, dzięki czemu wygląda naturalnie. Chirurg wykonał kawał świetnej roboty, polecam.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 89
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:35

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: eapl »

A ja powiększałam za pomocą własnego tłuszczu. Ogólnie w Prestige Clinic we Wrocławiu http://prestigeclinic.pl/uslugi/przeszczep-tluszczu/ miałam przeszczep i odsysanie tłuszczu, dzięki czemu poprawiłam dobie sylwetkę (bo tłuszczyku ubyło mi z boczków i ud), a moje piersi są powiększone i uniesione i wyglądają super, bardzo ich polecam.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: monka »

Też miałam ten problem i jedynym skutecznym sposobem, aby go poprawić jest operacja. Je zdecydowałam się na taki zabieg w gabinecie dr Żukowskiej znajdujący się w Łodzi. Tylko jej byłam w stanie zaufać, po tym jak przeprowadziła korektę nosa mojej koleżanki :)
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 73
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:33

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: dzer »

Jeżeli twój biust bardzo ci przeszkadza i jesteś przekonana o tym, że chcesz i potrzebujesz zmiany, to możesz rozważyć operację plastyczną. Ja się na taką zdecydowałam, u bardzo szanowanego chirurga - dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i nie żałuję. Piersi są teraz dokładnie takie jakie chciałam, nie są zbyt duże, bo mają rozmiar C (z mojego wcześniejszego wklęsłego A), ale są kształtne, proporcjonalne do mojej drobnej sylwetki. Moja pewność siebie dzięki nim poszybowała w górę, naprawdę teraz wyglądam i czuję się świetnie. Aha, blizn, itp. nie widać, wszystko się pięknie zagoiło :).
Awatar użytkownika
naya
Posty: 30
Rejestracja: 05 gru 2019, 20:45

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: naya »

Tak jak dziewczyny tu piszą, powiększyć :). Sama zdecydowałam się na powiększenie z wykorzystaniem własnego tłuszczu w Knackclinick u chirurga Michala Knakiewicza we Wrocławi http://www.knackclinic.com/u i to jest super lekarz, bardzo serdecznie go polecam (zresztą widziałam, że nie tylko ja tu u niego byłam :)). To jest lekarz, który profesjonalnie podchodzi do sprawy, wie co robi, zna się na operacjach i jak mi pokazał jak moje piersi będą wyglądały jak je powiększymy o tyle ile chciałam, to nie dziwię się, że zapytał mnie czy jestem pewna, że aż o 3 rozmiary (ostatecznie powiększyłam, ale o mniej, plus ładnie mi wymodelował biust). Ogólnie bez problemu można się z nim dogadać, fajnie doradzi i wszystko tłumaczy, polecam go gorąco.
Awatar użytkownika
stan
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:16

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: stan »

powiększyć :)
Awatar użytkownika
marta6767
Posty: 134
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:14

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: marta6767 »

W przypadku operacji może być zastosowana blokada kręgosłupa.
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: kokoszka »

Pomysl o zabiegu powiekszania biustu, jesli sprawia Ci to kompleks :) Sama jestem po - zabieg wykonywala pania Zukowska z http://plastyczna.med.pl/ - juz na konsultacjach wszystko mi wyjasnila i opowiedziala co i jak :) efekty naprawde naturalne, cos co wreszcie przywrocilo mi wiare w siebie
Awatar użytkownika
llorna
Posty: 44
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:27

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: llorna »

W małym biuście nie ma nic złego, ale myślę, że jeżeli chcesz, to możesz je powiększyć, warto tylko dobrze wybrać chirurga, który na pewno nie zrobi ci krzywdy :). Ja swoje powiększałam u dr Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju. On ma doświadczenie, jest rzetelny i kompetentny. Na konsultacjach wszystko mi wytłumaczył i doradził jaki rozmiar będzie najlepszy, bo się wahałam. Zdecydowanie warto skorzystać z jego usług, polecam go serdecznie.
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: Liwka »

Niestety żaden krem czy masaż nie jest w stanie powiększyć piersi. Jedynym rozwiązaniem pozostaje operacja plastyczna. Ale jestem idealnym przykładem na to, że naprawdę nie ma się czego obawiać - jestem po operacji. Wybrałam świetną dr Annę Olender https://drolender.pl i jej klinikę w Żarkach Letnisko. Moje piersi dzięki niej wyglądają naprawdę naturalnie.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Mały biust - co zrobić?

Post autor: firt »

Też powiększałam i nie mam żadnych wyrzutów sumienia. Tak jak osoby wcześniej pisały, kluczem jest tu dobry specjalista - chirurg plastyczny, który dobrze wykona zabieg. Mój biust powiększał chirurg Knakiewicz w Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/, który jest profesjonalistą w każdym calu, do tego kompetentnym. poleciła mi go koleżanka z pracy i okazał się właśnie taki, jak mówiła, rzetelny i doświadczony, a przy tym sympatyczny. Piersi miałam powiększane za pomocą własnego tłuszczu, co jest super pomysłem, zwłaszcza, jak chce się, żeby tego tłuszczyku trochę ubyło z innych partii ciała :). Biust prezentuje się naturalnie, jest bardziej okazały, ale też ładnie uniesiony i wymodelowany, polecam.

więzy i więzi. jak stworzyć udany związek
ODPOWIEDZ