Korzystaliście ze szpitala jednego dnia?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Korzystaliście ze szpitala jednego dnia?

Post autor: Leokadia »

Ktoś z was miał z tym coś więcej do czynienia?
Tutaj https://holsamed.pl/szpital/ widziałam, że jest dokładniej opisany taki szpital jednego dnia.
Może to lepsza opcja niż publiczna służba zdrowia w niektórych przypadkach?
Jak sądzicie?
Mieliście z tym styczność, żeby coś więcej powiedzieć na ten temat?
Awatar użytkownika
rzeżucha
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:55

Re: Korzystaliście ze szpitala jednego dnia?

Post autor: rzeżucha »

Hejka. Ja mam tyle szczęścia, że nie musiałam nigdy korzystać z takiego rozwiązania. Ale za to mój tata już nie. Muszę przyznać, że nie wiem po co takie placówki w ogóle istnieją bo jak przychodzi co do czego to i tak musimy szukać na własną rękę specjalistę. I tak też odkryłam CM Gamma na Mokotowie w Warszawie. Wszak jest to prywatny szpital ale bardzo konkrety i nie ma u nich problemu z dostaniem się do specjalisty z dziedziny narządów ruchu
merośla

Re: Korzystaliście ze szpitala jednego dnia?

Post autor: merośla »

szczerze mówiąc zastanawiam się czy w takim szpitalu można zapisać sie na zabieg usuwania endometriozy

testowanie komputera
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Korzystaliście ze szpitala jednego dnia?

Post autor: symboliczna »

Pewnie można o ile nie jest to jakoś bardzo rozwinięte stadium bo na skomplikowane zabiegi kierują do specjalistów w szpitalu Medicover, wiem coś o tym bo też miałam ten problem
ODPOWIEDZ