Korzystacie z medycyny estetycznej?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Korzystacie z medycyny estetycznej?

Post autor: Leokadia »

Co sądzicie o takich zabiegach?
Warto waszym zdaniem korzystać z medycyny estetycznej?
Tutaj https://saywowclinic.pl/ widziałam ciekawą stronkę z tym związaną.
To namiar na jeden z cenionych i doświadczonych gabinetów.
Warto czasem wziąć takie rozwiązania pod uwagę?
Awatar użytkownika
nowelove
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:31

Re: Korzystacie z medycyny estetycznej?

Post autor: nowelove »

No jasne! Po to ona jest :) ja jako kobieta bardzo lubie o siebie dbac, i to juz nawet nie chodzi o jakies oszukiwanie czasu czy cos, ale zwyczajnie są rozne zabiegi, ktorych nie jestesmy w stanie wykonac samodzielnie. Bardzo sobie chwale na przyklad depilacje laserowa przeprowadzana w klinice dermed w katowicach, laser maja tam swietny no i efekt jest na dluugo
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Korzystacie z medycyny estetycznej?

Post autor: kokoszka »

ja korzystalam, mialam zabieg korekty nosa u pani doktor Zukowskiej w Lodzi. Nie tylko z powodu wygladu nos byl dla mnie problemem, ale rowniez zdrowotnie - przeszkadzal mi przykladowo w poprawnym oddychaniu - dzieki swietnie przeprowadzonemu zabiegowi rekonwalescencja przebiegla bezproblemowo, a ja ciesze sie nareszcie z mozliwosci normalnego oddychania i do tego ksztaltnego zgrabnego noska :)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Korzystacie z medycyny estetycznej?

Post autor: monka »

Ja od niedawna też zaczęłam korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, chodzę do mojej znajomej do jej gabinetu, niedawno zakupiła nowe urządzenia, od tego https://shar-pol.pl/produkty/urzadzenia ... tetycznej/ dystrybutora. Nie mogę się już doczekać kilku zabiegów na nich, ponoć są z najwyższej półki.
ODPOWIEDZ