kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
gotszalk_62
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2019, 21:13

kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: gotszalk_62 »

znacie dr Marcina Kelma z Brzegu? Szukam sprawdzonego stomatologa, słyszałem o tym lekarzu same dobre oceny, znalazłem wizytówkę https://kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site, są tu same pozytywne oceny, czy macie inne opinie?
Awatar użytkownika
gracja570
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 22:58

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: gracja570 »

Myślę, że wpływ na dobre opinie o dentalcare.lit.pl ma ludzkie podejście lekarzy do pacjentów. Zabiegi wykonują fachowo i dokładnie. Polecam samemu ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
wiki746
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 22:01

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: wiki746 »

Muszę przyznać, że nigdy nie trafiłam na lepszy gabinet stomatologiczny niż dentalcare.lit.pl. Mają dużą wiedzę i doświadczenie. To mnie przekonało i sprawiło, że mam dobrą opinię o nich.
Awatar użytkownika
zuzia005
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2019, 20:43

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: zuzia005 »

Nigdy nie lubiłam chodzić do dentysty, ale moje obawy, gdy trafiłam na dentalcare.lit.pl. Mają fachowe podejście do pacjentów, a zabiegi wykonują delikatnie. Może moja opinia kogoś do nich przekona.
Awatar użytkownika
izka789
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2019, 17:10

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: izka789 »

Zawsze na zabiegi chodzę wyłącznie do stomatologów z dentalcare.lit.pl. W mojej opinii mają duże doświadczenie, a ceny nie są wygórowane. Zdecydowanie ich polecam.
Awatar użytkownika
arleta616
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:50

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: arleta616 »

Na fotelu dentalcare.lit.pl czuję się spokojnie i komfortowo. Uważam, że zasługują na dobre opinie, bo mają dużą wiedzę i dobrze podchodzą do pacjentów. Polecam ten gabinet.
Awatar użytkownika
oktawia756
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 19:30

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: oktawia756 »

Wszystkie dobre opinie o dentalcare.lit.pl są prawdziwe. Ich metody leczenia zębów są nowoczesne, a dentyści ciągle pogłębiają swoją wiedzę. Polecam ich wszystkim tym, którzy się boją zabiegów.
Awatar użytkownika
nika411
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 18:23

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: nika411 »

Polecam wszystkim dentalcare.lit.pl wszystkim, którzy się boją zabiegów dentystycznych. W tym gabinecie pracują sami doświadczeni profesjonaliści. To jest moja opinia, ale naprawdę warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
ida583
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 18:25

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: ida583 »

Uważam, że trudno znaleźć delikatnego, ale zarazem skutecznego stomatologa. Jednak dentalcare.lit.pl udowadniają, że można połączyć obie te cechy. W mojej opinii to jeden z najlepszych gabinetów.

ile żeberek grzejnika na metr kwadratowy
Awatar użytkownika
liza889
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 18:27

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: liza889 »

O dentalcare.lit.pl mam dobrą opinię, bo tylko oni potrafili wykonać mi skomplikowany zabieg. Dentyści są pełni empatii i zawsze potrafią specjalistycznie doradzić. Ja ich polecam.
Awatar użytkownika
mira776
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 18:29

Re: kelm-marcin-specjalista-chirurgii.business.site opinie

Post autor: mira776 »

Stomatolodzy z dentalcare.lit.pl mają bogatą ofertę zabiegów. Widać, że znają się na swojej pracy i wiedzą, jak fachowo wykonać zabiegi. To jest moja opinia, ale znam wiele zadowolonych osób.
ODPOWIEDZ