jakie mleko modyfikowane?

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
zorissa
Posty: 14
Rejestracja: 20 lut 2020, 12:13

jakie mleko modyfikowane?

Post autor: zorissa »

Mamusie jakie mleko kupujecie dla swoich pociech? Pediatra zasugerował bebilon AR bo mały ma skłonność do ulewania ale jeszcze nie kupiłam, pytałam w DOZ ile kosztuje i puszka 32 zł z groszami, to chyba dobra cena?
Awatar użytkownika
kamillg
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2020, 12:37

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: kamillg »

świetna, dobrze, że mówsz o DOZie to też tam zajrzę po mleko, dużo jest teraz opóźnień jak się ze sklepów online zamawia to chociąż tutaj by można było od razu kupić
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Liwka »

Dziewczyny, ale mówicie o DOZie stacjonarnym? Bo my też kupujemy Bebilon i nie ukrywam, że wygodniej byłoby kupić stacjonarnie :)
Awatar użytkownika
misia
Posty: 43
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:17

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: misia »

Nie jestem mamą, ale moja siostra jest i z tego co wiem, to stosowała dla dziecka hipp mleko modyfikowane i maluch ładnie przybierał na wadze, ale też doskonale wyglądał, nie było żadnych problemów z nim zdrowotnych. Może o taki mleku pomyślicie? Nie namawiam, bo sama nie korzystałam, ale siostra do niego wraca z drugim dzieckiem .
Awatar użytkownika
marynio
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2020, 14:29

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: marynio »

Najlepsze jest mleko modyfikowane dopasowane do wieku dziecka. Ja aktualnie kupuję te https://www.bee.pl/nestle-nan-optipro-2 ... 99196.html Odpowiednie dla dzieci po 6 m-cu życia. Mleko jest źródłem skladników pokarmowych. Nie zawiera szkodliwego oleju palmowego, lecz oleje pochodzenia roślinnego jak np olej słonecznikowy, kokosowy.
W tym sklepie znajdziecie mleko na każdy etap życia swojego dziecka.
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2020, 1:00

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Aga »

Tak, stacjonarnie w DOZie znajdziesz mleko Bebilon w stałej niskiej cenie, na pewno wyjdzie podobnie jak zamawiając przez internet, jeśli nie taniej. A własnie masz na miejscu.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 73
Rejestracja: 18 mar 2020, 19:33

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: dzer »

Lepiej samemu nie ryzykować i wypytać się pediatry. Ja mam świetnego specjalistę, do którego chodzę z dziećmi, dr Artura Lutego ze Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Lublinie https://pediatralublin.com.pl/. To rzetelny lekarz, ma fajne podejście do dzieci, no i zna się na tym, co robi. Zawsze przeprowadza kompletne badania i odpowiada nawet na moje głupie pytania, mleko też nam podpowiedział jakie jest dobre, polecam go serdecznie.
niebiś

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: niebiś »

No na pewno to jest problem wybrać, bo są różne opinie, ale i opcje, ale myślę, że pomoże wam w tym ranking mlek modyfikowanych dla niemowląt . Został stworzony z myślą o świeżo upieczonych rodzicach, którzy nie mają doświadczenia i nie wiedzą, co mają zrobić. Ja sama też go przeczytałam i dzięki temu wiem, co mogę dziecku podawać, a co jest źle oceniane.
puchałke

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: puchałke »

wybor mleka na pewno nie nalezy do latwych, w koncu chodzi o pelnowartosciowa diete dla maluszka. sama chetnie sie dowiem co wybieralyscie
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: kokoszka »

mi bardzo w wyborze pomógł artykuł https://dzidziusiowo.pl/niemowlak/zywie ... dyfikowane
na który wpadłam w sieci. Okazało się, że faktycznie wybór nie jest prosty, a przecież każdej mamie zależy na tym, by dziecko miało odpowiednią dietę by zdrowo się rozwijać
Anirś

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Anirś »

Aga pisze: ↑29 lip 2020, 20:40 Tak, stacjonarnie w DOZie znajdziesz mleko Bebilon w stałej niskiej cenie, na pewno wyjdzie podobnie jak zamawiając przez internet, jeśli nie taniej. A własnie masz na miejscu.
Słuchaj, orientujesz się może, czy DOZ nadal ma tak dobrą cenę na Bebilon? też przeszłam na karmienie tym mlekiem, mojemu synki podeszło najbardziej.
Ołka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Ołka »

Anirś pisze: ↑28 lut 2021, 23:27
Aga pisze: ↑29 lip 2020, 20:40 Tak, stacjonarnie w DOZie znajdziesz mleko Bebilon w stałej niskiej cenie, na pewno wyjdzie podobnie jak zamawiając przez internet, jeśli nie taniej. A własnie masz na miejscu.
Słuchaj, orientujesz się może, czy DOZ nadal ma tak dobrą cenę na Bebilon? też przeszłam na karmienie tym mlekiem, mojemu synki podeszło najbardziej.
Ja odpowiem, bo kupuję w dozie Bebilon od kilku miesięcy. Cena naprawdę najlepsza:)
ODPOWIEDZ