infekcja intymna

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
marianna55
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2020, 21:49

infekcja intymna

Post autor: marianna55 »

Dziewczyny jaki lek na infekcje intymna. Coś mnie dopadło a tera to sie nigdzie do lekarza nie dobije.
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:53

Re: infekcja intymna

Post autor: asanka »

Taka infekcja intymna to problem i z pewnością nie można jej lekceważyć. Są różne powody takich problemów. Na przykład po porodzie może się przytrafić zapalenie krocza , dlatego tak ważna jest właściwa pielęgnacja.
Awatar użytkownika
Sonka
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:21

Re: infekcja intymna

Post autor: Sonka »

na infekcje intymne stosuję od dawna octanisept. Brałam już wiele leków ale żaden nie był tak skuteczny jak ten : ) Poleciła mi go moja ginekolożka gdy nabawiłam się infekcji po ciąży.
Awatar użytkownika
vorn
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2020, 11:02
Lokalizacja: Częstochowa

Re: infekcja intymna

Post autor: vorn »

A może wybierz się do lekarza żeby to zobaczył?
miłka

Re: infekcja intymna

Post autor: miłka »

z tymi infekcjami to masakra... ja sama bardzo czesto miewalam, a na domiar zlego, okazalo sie, ze mam wirusa hpv.. ginekolog polecil mi 6 miesieczna kuracje zelem papilocare, regeneruje nablonek, wspomaga leczenie, przywraca rownowage mikrobiologiczna. dzieki niemu pozbylam sie tez infekcji
Łucja22

Re: infekcja intymna

Post autor: Łucja22 »

Niestety, przyczyny mogą być różne, dlatego też powinniście dobierać odpowiedni sposób leczenia. Ja mogę Wam zasugerować, byście zajrzały do https://ktomalek.pl//tantum-rosa-ulotka ... ub-4788101 i sprawdziły więcej informacji na temat środków, które mogą Wam bardzo pomóc. Powinnyście mieć to na uwadze już teraz.
madziuś

Re: infekcja intymna

Post autor: madziuś »

Intymne sprawy dla wielu osób też są po prostu krępujące, dlatego wiedzy można szukać np. online. Ja polecałabym Wam sprawdzić sobie stronę StrefaNamietnosci.pl, bo osobiście znalazłam u nich wiele pomocy, gdy miałam problem z jedną sprawą. Skorzystajcie sobie!
Awatar użytkownika
franka
Posty: 67
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: infekcja intymna

Post autor: franka »

Przyczyn powstania infekcji intymnej może być sporo, ale najważniejsze to trwale i skutecznie się jej pozbyć. Ja tutaj jestem bardzo zadowolona ze skuteczności żelu feminum, jak dopadła mnie suchość w miejscu intymnym. Było to dokuczliwe zwłaszcza podczas stosunków z moim partnerem.
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: infekcja intymna

Post autor: mado »

Jak miałam infekcję intymną to kupiłam sobie w aptece Cicatridinę, to takie globulki dopochwowe. U mnie największym problemem była suchość pochwy, świąd, a potem jeszcze pieczenie. Nawet seks sprawiał mi ból. Już po kilku dniach czułam poprawę. Koleżanka, która mi je poleciła miała rację, że są skuteczne.
Zośka

Re: infekcja intymna

Post autor: Zośka »

Jedną z przyczyn infekcji intymnych może tez być używanie nieodpowiednich podpasek, które zwierają substancje chemiczne. Ja np. używam w 100% naturalnych podpasek Masmi, nie podrażniają skóry, nie powodują infekcji ani uczuleń. Dodatkowo są w pełni biodegradowalne ( nawet ich opakowanie zewnętrzne):)
wojtuś

Re: infekcja intymna

Post autor: wojtuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
Baniła

Re: infekcja intymna

Post autor: Baniła »

wojtuś pisze: ↑12 lip 2021, 18:06 Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje..
No i właśnie dlatego z takimi infekcjami - ale i z każdymi innymi, powinniśmy iść do lekarza :) Ja obawiałam się, że dopadła mnie jakaś infekcja grzybicza, a okazało się, że moje problemy związane są z suchością pochwy. Od tamtego czasu używam globulek Vagisan, bardzo fajnie się u mnie sprawdzają.
kaśka

Re: infekcja intymna

Post autor: kaśka »

Też miałam infekcje, bóle i różne inne objawy aż trafiłam pod opiekę dr Jacko ze szpitala Medicover, Pani dr jest specjalistką od endometriozy i dzięki jej wiedzy na temat tej choroby teraz czuję się znacznie lepiej a w razie potrzeby mogę liczyć też na zabieg jej usuwania
wieśka

Re: infekcja intymna

Post autor: wieśka »

Dobrze wiedzieć gdzie robią rzetelnie badania :) . Ja miałam też niedawno wszystkie zrobione, nawet cytologię ale zmartwił mnie jej wynik, lekarz mówi że to pewnie hpv i wystarczy stosowanie tego https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/9673 ... dopochwowy żelu przez pół roku żeby było ok
ODPOWIEDZ