Implanty Kraków

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 50
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:05

Implanty Kraków

Post autor: Daria »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad leczeniem ubytków implantami. To nie jest tania sprawa, jednak, kiedy spojrzeć na to w ten sposób, że jest to leczenie trwałe, na wiele lat to koszt wydaje się uzasadniony. Może znajdą się tu osoby, które miały wykonany taki zabieg i chciałby się podzielić odczuciami, doświadczeniami? Będę tez szukać kliniki w Krakowie, więc może jesteście w stanie polecić sprawdzone miejsce? Dziękuję za każdy Was głos!
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2019, 10:47

Re: Implanty Kraków

Post autor: Margot »

Masz rację, nie jest tani, ale kiedy spojrzysz na ten wydatek w perspektywie to okazuje się, że koszt "mniej boli". W Krakowie polecałabym sprawdzić tę klinikę: https://smile-dent.com.pl/my-product/implanty/ , głównie z uwagi na ogromne doświadczenie personelu. To nowocześnie wyposażona i czysta klinika, w której wysokie standardy to podstawa. Przedzwoń do nich, umów się na spotkanie i sprawdź, czy potwierdzisz moją opinię!
Awatar użytkownika
stefek
Posty: 48
Rejestracja: 25 cze 2019, 6:04

Re: Implanty Kraków

Post autor: stefek »

Implanty to faktycznie nie mały koszt. Ale jak się niema wyjścia i chce się mieć piękny i zdrowy uśmiech to trzeba w końcu wypełnić te braki :). Moja mama też zastanawia się nad implantami, ale jakoś nie ma do tego przekonania. Ale zapisała się na wizytę do dentysty i ten wszystko dokładnie jej wytłumaczył i dzięki temu zdecydowała się na to. Więc z czystym sumieniem mogę teraz polecić Stomatologię Polak http://stomatologiapolak.pl/. Zresztą sami sprawdźcie ich opinie, są rewelacyjni
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 61
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:37

Re: Implanty Kraków

Post autor: lagodna »

Mój mąż też ma do wyboru implant albo korona pełnoceramiczna i nie umie się zdecydować. Ma zęby, na które można by je założyć,ale jeśli będzie chciał, to jednak je usunie i wstawi zamienniki zębowe. Nie wiem, co mam mu zasugerować. Obie opcje wyglądają całkiem dobrze. Co wy byście wybrali?
Awatar użytkownika
stefek
Posty: 48
Rejestracja: 25 cze 2019, 6:04

Re: Implanty Kraków

Post autor: stefek »

Mnie implanty zawsze źle się kojarzyły. Może i przez to że mam złe doświadczenia w tej kwestii. Ale wiadomo,że w młodości popełnia się mnóstwo problemu w skutek czego mam małe braki w uzębieniu. Dlatego postanowiłam w końcu zadbać o zęby i zapisałam się do doktora Rybickiego, który jest bardzo dobrym implantologiem . Dostałam na niego namiary od koleżanki i na moje szczęście okazało się,że otworzyli nowy gabinet w Warszawie na Ursynowie więc długo nie czekałam na wizytę. Ten lekarz jest cudotwórcą i dzięki niemu z pewnością będę chodzić regularnie by w końcu mieć zdrowy i piękny uśmiech
Awatar użytkownika
Boney
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:23

Re: Implanty Kraków

Post autor: Boney »

Wstawianie implantów to bardzo poważna sprawa dlatego warto wybrać profesjonalny gabinet. Wysokiej jakości implanty zębów w Krakowie oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu zabiegi wykonują bardzo doświadczeni stomatolodzy. Na stronie centrum znajdziecie informacje o procesie wstawiania implantów oraz jak się do tego przygotować.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 43
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:17

Re: Implanty Kraków

Post autor: misia »

Ja za to muszę mieć ortodonetę załatwionego w krk bo jednak coś mi się zęby skrzywiły ;/

planet g
Awatar użytkownika
pani
Posty: 48
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:14

Re: Implanty Kraków

Post autor: pani »

Hej, a skoro o Krakowie mówimy, to powiedzcie, czy macie jakiegoś polecanego ortodontę w swoich miastowych namiarach? Nie wiem, gdzie się wybrać. Na razie tylko tak o przeglądałam ofertę ortolingwa.pl i nawet dobrze się to prezentuje, ale nie widziałam za dużo osób z aparatami lingwalnymi. To może coś jeszcze zaproponujcie?
Awatar użytkownika
brysma
Posty: 57
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:45

Re: Implanty Kraków

Post autor: brysma »

Ja może nie w Krakowie, ale robiłam w Lublinie w gabinecie stomatologicznym Dental na Lwowskiej i bardzo go polecam. Miałam tam dwukrotnie robiony implant, a później protezę zębów, dzięki czemu w końcu mogę się szczerze i szeroko uśmiechać bez wstydu, spisali się tam super, polecam serdecznie :).
Bóber

Re: Implanty Kraków

Post autor: Bóber »

stefek pisze: ↑07 wrz 2019, 10:07 Implanty to faktycznie nie mały koszt. Ale jak się niema wyjścia i chce się mieć piękny i zdrowy uśmiech to trzeba w końcu wypełnić te braki :). Moja mama też zastanawia się nad implantami, ale jakoś nie ma do tego przekonania. Ale zapisała się na wizytę do dentysty i ten wszystko dokładnie jej wytłumaczył i dzięki temu zdecydowała się na to. Więc z czystym sumieniem mogę teraz polecić Stomatologię https://implantytorun.pl/implantologia/. Zresztą sami sprawdźcie ich opinie, są rewelacyjni
Czy są jakieś opcje, aby opłącić leczenie na raty?
ODPOWIEDZ