badania diagnostyczne

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:09

badania diagnostyczne

Post autor: magdap »

Cześć, jak skończy się ten nieprzyjemny dla nas okres , planuję wykonać badania diagnostyczne. Jakie centrum medyczne w Krakowie polecacie?
Awatar użytkownika
sebul67
Posty: 132
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:00

Re: badania diagnostyczne

Post autor: sebul67 »

Ja z kolei poddałam się ostatnio diagnostyce nowotworowej. Plan ten udało się zrealizować w gabinecie Dariusza Lange https://dariuszlange.pl/ , specjalizującego się w badaniach mikroskopowych, histopatologicznych i cytologicznych. Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: badania diagnostyczne

Post autor: kaktusowa »

A ja zostałam przebadana dokładnie w kierunku endometriozy w szpitalu Medicover bo tą chorobę u mnie podejrzewa ginekolog, miałam sonovaginografię która potwierdziła te podejrzenia a teraz jestem pod bardzo dobrą opieką specjalistów z tego szpitala

spodenki termoaktywne męskie
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: badania diagnostyczne

Post autor: monka »

del
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: badania diagnostyczne

Post autor: symboliczna »

Na szczęście prawie wszędzie można wykonać badanie cytologiczne i zwykle można to zrobić nieodpłatnie a warto bo dzięki niemu możesz zapobiegać rakowi szyjki macicy. A jak wiesz że masz hpv albo podejrzewasz że się zaraziłaś możesz stosować papilocare, dzięki niemu pozbędziesz się tego wirusa z szyjki macicy
Andżej

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Andżej »

Jeżeli potrzebne Ci jest badanie RTG to śmiało uderzaj do pracowni diagnostyki obrazowej TOMMA - to specjaliści w swoim fachu. Krótki czas oczekiwania na termin badania, w dniu wykonywania badania realizowane jest ono w umówionej godzinie, a na dodatek cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie!
Awatar użytkownika
papier
Posty: 94
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: badania diagnostyczne

Post autor: papier »

Mnie we wrześniu czeka kilka badań. Przede wszystkim test na krew utajoną w kale - jedno z badań przesiewowych w kierunku raka jelita grubego. Z racji wieku i występowania takiej choroby w rodzinie pilnuję regularnych kontroli, rak jelita grubego może bardzo długo rozwijać się bez objawów a to jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów. Po więcej informacji odsyłam na https://zabiegidavinci.pl/baza-wiedzy/r ... a-grubego/ .
ODPOWIEDZ