Anex wózek

Wątek o zdrowiu i medycynie - dla poszukujących porad medycznych, dobrego szpitala czy poradni psychologicznej. Podpowiadamy jak poradzić sobie z chorobą, dzielimy się opiniami na temat lekarzy.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 134
Rejestracja: 21 paź 2019, 10:07

Anex wózek

Post autor: Tomasz96 »

Wiem, że wiele osób dzisiaj szuka porządnych wózków dla swoich maluchów. Słyszałam, że dzisiaj świetnie sprawdza się Anex cross e/type. Możecie znaleźć je w https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type dlatego śmiało się temu przyjrzyjcie.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 10
Rejestracja: 23 gru 2019, 13:49

Re: Anex wózek

Post autor: Amela22 »

U mnie fajnie akurat sprawdza się anex m/type. Bardzo wygodny i solidny a przy tym zawrotny, poręczny i bezpieczny!
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:05

Re: Anex wózek

Post autor: AnitaT »

Ja mam e/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Funkcjonalny, praktyczny, zwrotny i zgrabny. Wygodnie się prowadzi i to na każdym terenie.
Awatar użytkownika
paula.ela
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:49

Re: Anex wózek

Post autor: paula.ela »

Ja mam wózek z Coletto, kupiłam go stacjonarnie, ale znalazłam go na stronie https://www.coletto.pl/ i na żywo wygląda tak samo porządnie. Bardzo dobrze się prowadzi, jest jakościowo świetnie wykonany i wygodny. Jakby ktoś się zastanawiał, to mam model EMPORIO, ale bratowa kupiła Modenę i jest tak samo dobra, producent trzyma poziom :D .
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 17
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:17

Re: Anex wózek

Post autor: Olkka »

AnitaT pisze: ↑29 gru 2019, 19:16 Ja mam e/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Funkcjonalny, praktyczny, zwrotny i zgrabny. Wygodnie się prowadzi i to na każdym terenie.
Też mam ten model i zdecydowanie go sobie chwalę! Mój maluch również uwielbia w nim spacerować- zasypia praktycznie od razu:)
Awatar użytkownika
KaLipka22
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2020, 16:07

Re: Anex wózek

Post autor: KaLipka22 »

Też z czystym sumieniem mogę polecić anexa. Ja mam model m/type, daje radę na każdym terenie, duże zwrotne koła, dobra amortyzacja i fajny design.
Kaśka

Re: Anex wózek

Post autor: Kaśka »

My mamy l/type i sobie go chwalę. Cena przystępna a jakość bardzo dobra. Wózek super sobie radzi na kazdym terenie, jest zwinny, zgrabny i wygodny.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Anex wózek

Post autor: symboliczna »

x-lander ma świetne jakościowo wózki. My od 3 miesięcy go używamy i uważam, że jest super. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Obszerna gondola, siedzisko też prezentuje się solidnie choć wypróbujemy je dopiero za kilka miesięcy. Mocne koła, dobra amortyzacja. Idealny i do miasta i na bardziej nierówny teren.
Maryś

Re: Anex wózek

Post autor: Maryś »

Anex mogę polecić z czystym sumieniem. Solidna marka, wózki są dobrze zrobione. Ja mam model l/type i jestem z niego zadowolona!
Marcyśka

Re: Anex wózek

Post autor: Marcyśka »

Też zdecydowałam się na tą markę, model e/type i nie żałuje. Wózek daje rade na każdym terenie, jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, lekko się prowadzi, koła mają dobrą przyczepność i porządną amortyzację także maluszkowi jedzie się w nim na prawdę wygodnie:)
łomnicka

Re: Anex wózek

Post autor: łomnicka »

ja też jestem zadowolona ze swojego wyboru wózka, a zamówiłam x-landera do domu żeby go wypróbować za darmo i okazało się że to świetny i bardzo praktyczny wózek dlatego już z nami został, spisuje się do dziś bardzo dobrze a co najważniejsze wygląda nadal jak nówka
Zośka

Re: Anex wózek

Post autor: Zośka »

Ogólnie marka bardzo solidna, wózki są porządnej jakości. Sama mam od nich model l/type i jestem mega zadowolona. Wózek jest nie do zajechania, dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Solidny, wygodny, zwinny, poręczny a przy tym prezentuje się nowocześnie i stylowo.
Kamilća

Re: Anex wózek

Post autor: Kamilća »

Zośka pisze: ↑14 kwie 2021, 11:44 Ogólnie marka bardzo solidna, wózki są porządnej jakości. Sama mam od nich model l/type i jestem mega zadowolona. Wózek jest nie do zajechania, dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Solidny, wygodny, zwinny, poręczny a przy tym prezentuje się nowocześnie i stylowo.
Ja mam z anexa model Quant i bardzo sobie go chwalę;) Solidny i wygodny, składa się do kompaktowych rozmiarów. Mają też dla tego modelu fajną kolorystykę;)
ODPOWIEDZ