Restro.pl - opinie

Wszystko dla smakoszy. Jak upiec idealne ciasto? Skąd wziąć najwyższej jakości składniki? Gdzie znaleźć najlepszą dietę pudełkową? Dyskutujemy, dzielimy się przepisami i rekomendujemy restauracje.
Awatar użytkownika
bianka1989
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2020, 18:57

Restro.pl - opinie

Post autor: bianka1989 »

Cześć! Czy ktoś zamawiał produkty w delikatesach Restro? Zaciekawiła mnie ich oferta serów i oliw.
Awatar użytkownika
Zofia
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 8:55

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Zofia »

Zdecydowanie polecam zakupy w Restro. Przepyszne sery, mój ulubiony to grana padano, w marketach nie dostaniesz tak dobrego sera. Polecam też spróbować kiszoną rzodkiewkę ;)
Awatar użytkownika
jaromir
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2020, 22:45

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: jaromir »

Bardzo wysoka jakość produktów. Wcześniej nie miałem pojęcia, że jest tyle gatunków soli i że jej rodzaj ma taki kolosalny wpływ na smak potraw. Teraz zamawiam przyprawy tylko w Restro i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
celestia80
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2019, 22:17

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: celestia80 »

Ja uwielbiam ich smarowidła. Kupiłam ostatnio kilka różnych na spróbowanie i wspaniale sprawdzają jako przekąski z dobrym pieczywem. To mój przepis na niezapowiedzianych gości :)
Awatar użytkownika
Beatrycja1974
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2020, 4:14

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Beatrycja1974 »

Korzystałam nie raz ich delikatesów z oferty wysyłkowej i muszę przyznać, że mają na prawdę niskie ceny w porównaniu do jakości. Produkty stanowią fajne uzupełnienie do ich dań kuchni śródziemnomorskiej. Wszystko bardzo smaczne.

beninca instrukcja montażu
Awatar użytkownika
Dorota80
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:42

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Dorota80 »

Uwielbiam takie oryginalne przyprawy i ostatnio przyjaciele przynieśli mi taki zestaw z Restro jako prezent na nowe mieszkanie. Bardzo lubię takie praktyczne prezenty i przy okazji odkryłam ciekawe produkty, z których teraz będę korzystać.
Awatar użytkownika
jonasz65
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 8:44

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: jonasz65 »

Zaczęła się moja ulubiona pora roku - jesień i sezon na kiszonki! :D Uwielbiam, szczególnie te z Restro są przepyszne. Zawsze zamawiam hurtowo, również dla moich znajomych.
Awatar użytkownika
Benon1970
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 3:43

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Benon1970 »

Kiszonki, jak kiszonki, ale dla mnie ich oleje to prawdziwy Hit! Dodają smaku potrawą do tego stopnia, że praktycznie nie trzeba ich dodatkowo przyprawiać. Polecam
Awatar użytkownika
Aleksja-83
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 1:40

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Aleksja-83 »

Dla każdego coś miłego ;) Ja uwielbiam ich wędliny i roladę pleśniową z koziego sera. Tylko tam można ją dostać. Wszystko jest bardzo smaczne.
Awatar użytkownika
Mirabela
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 18:55

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Mirabela »

W Restro mają codziennie 5 wariantów lunchy do wyboru! Wszystko jest bardzo smaczne i wygląda jak dzieło sztuki.

darmowa poczta bez spamu
Awatar użytkownika
Benon
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 3:43

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Benon »

Teraz ze względu na pandemię mają opcję dowozu i w wielu opcjach dostawę gratis w zależności od kwoty zamówienia i strefy. Zamawiajcie a nie będziecie rozczarowani!
Awatar użytkownika
Izajasz92
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 4:51

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Izajasz92 »

Wspieram polską gastronomię i staram się zamawiać w różnych restauracjach, ale moim zdaniem najlepsze jedzenie jest właśnie w Restro. Składniki wysokiej jakości, idealnie doprawione, polecam
Awatar użytkownika
Dąbrówka1985
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 20:19

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Dąbrówka1985 »

W Restro można teraz zamawiać przez Delivery Food! Bardzo długo na to czekałam. Teraz mam gwarancje dostarczenia smacznego lanczu do mojej pracy. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Ludwika_63
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 7:19

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Ludwika_63 »

Ja też się cieszę! W dodatku teraz wydłużyli czas dostaw i można dostać jedzenie od nich nawet do 20:00. Przy okazji zamawiam ich przetwory.
Awatar użytkownika
Samson
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 14:17

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Samson »

Wszystkie posiłki z Restro są bardzo smaczne, świeże i pełne smaku. Polecam ich wszystkim z Warszawy i okolic.
Łyla

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Łyla »

Często zamawiamy z Restro kanapki na lunch do pracy. Są rewelacyjne, smaczne, pożywne, przygotowane z świeżych składników. Uwielbiam szczególnie Restro Panini.
Kinoś

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Kinoś »

Czasem przy zamawianiu lunchu zamawiam też ręcznie robione pierożki . Moje ulubione to: Złocisty lazur z porem i migdałami, ale inne też są pyszne. Smaczne, świeże jedzenie. Różne rzeczy zamawiałam i zawsze byłam zadowolona.

beretta hfc
Danuśka

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Danuśka »

W ostatnim czasie naprawdę dużo pracuję, dlatego nie mam czasu na gotowanie. Często zamawiam jedzenie z Restro, ale wielki plus dla nich za to, że wprowadzili również menu świąteczne. Oczywiście zamawiam od nich kilka dań wigilijnych. Obowiązkowo pyszne pierogi i rybę po grecku, polecam każdemu.
Luwiź

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Luwiź »

Ja czasem lubię zamówić jedzenie. Pizza raz na jakiś czas nie zaszkodzi mi. A w Restro mają ją naprawdę dobrą. Moja ulubiona: Rusticana. Pyszne, chrupiące ciasto, dobrej jakości dodatki. Mają też fajne pasty i zupy.
Łiar

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Łiar »

Przyznaję, że ostatnio trochę częściej zamawiam jedzenie do domu. Przede wszystkim dlatego, że restauracje są zamknięte dla klientów i dlatego, żeby ich wesprzeć. Bardzo lubię Restro, szczególnie ich pierogi są godne polecenia. Uwielbiam!
Aśka

Re: Restro.pl - opinie

Post autor: Aśka »

Bardzo polecam restaurację Restro. Kupuję u nich bardzo często panini, idealny posiłek na lunch. Uwielbiam, bardzo dobrej jakości składniki.
ODPOWIEDZ