Tani hosting

Szukasz pomysłu na biznes? Potrzebujesz dobrej księgowej? Tutaj znajdziesz porady i niezbędne informacje. Sprawdź.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:57

Tani hosting

Post autor: heniutek »

Potrzebuję porady. Chodzi o tani hosting, do trzymania małych projektów, które raczej nie będą miały zastosowania komercyjnego, raczej będą do testów. Widziałem fajną ofertę https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www. Cena wygląda ciekawie, jak również to, że kojarzę ich z innych usług, gdzie wyróżnia ich perfekcyjny support i czas reakcji na wszelkie zgłoszenia. Ciekawe czy w takim hostingu działają równie sprawnie.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Tani hosting

Post autor: monka »

Ja od lat mam hosting nazwa.pl jest nie drogi i na prawdę dobry. Dużym plusem jest to, że ich infolinia jest otwarta non stop, więc w razie pytań lub problemów możesz dzwonić o każdej porze każdego dnia. Rzadko spotykają się tutaj jakiekolwiek awarie, a serwer jest bardzo szybki i prosty w obsłudze.
Awatar użytkownika
Kasaho
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:38

Re: Tani hosting

Post autor: Kasaho »

Co racja to racja, nazwa oferuje bardzo dobre usługi. Przede wszystkim fajnie, że to polska firma i że ciągle się rozwijają i wprowadzają coś nowego do oferty
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 97
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52

Re: Tani hosting

Post autor: nosleep »

hmm jesli chodzi o hosting to ciekawa oferte, bez zadnych kruczkow/gwiazdek - ma teraz firma Kru.pl To polska firma oferujaca uslugi hostingowe, takze 'w chmurze'. Juz od 11 zl miesiecznie mozna dostac az 30GB u nich na hosting. Oczywiscie calosc juz stoi na dyskach SSD, wiec smiga az milo.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 51
Rejestracja: 25 maja 2020, 10:47

Re: Tani hosting

Post autor: penny »

Sama porównywałam ostatnio oferty na tani hosting www i generalnie najkorzystniej wypada oferta Sprint Data Center. Myślę, że warto wybrać tę usługę właśnie u nich, sami zobaczcie https://www.sprintdatacenter.pl/ .
ODPOWIEDZ