Materiały reklamowe u kogo ?

Szukasz pomysłu na biznes? Potrzebujesz dobrej księgowej? Tutaj znajdziesz porady i niezbędne informacje. Sprawdź.
Robuś1973

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Matylda »

A ja się chyba skontaktuję z firmą Exposite Polska ponieważ słyszałam, że mają do zaoferowania pomysłowe rozwiązania. Przede wszystkim zależy mi na zmianie wyglądu wnętrza mojego salonu. Przydałby się jakiś remodeling aby przyciągnąć więcej klientów. To byłaby szansa na lepsze uwidocznienie mojej marki.
paweł

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: paweł »

Jeśli potrzebujesz większych ilości materiałów reklamowych to możesz się wybrać na targi remadays do Nadarzyna. Zbierzesz oferty od różnych wystawców, którzy są też skłonni się potargować i zejść z ceny.
Małga

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Małga »

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju materiały reklamowe typu ulotki, wizytówki, broszury, ale też te większego formatu, jak plakaty czy bilbordy, ja zamawiam w krakowskiej drukarni VPrint https://vprint.pl/druk-wielkoformatowy/ mają dobre ceny, to naprawdę rzetelna, godna polecenia firma.

jak sprawdzić e rachunek w plusie
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Mriolka »

W internecie kupicie wszystko co wam będzie potrzebne. Ja nauczona doświadczeniem wszystko zamawiam teraz online, wychodzi to znacznie taniej niż szukanie czegoś stacjonarnie. Jeżeli przydadzą się wam gadżety reklamowe to warto pomyśleć o gadżetach reklamowych. Tak np. Kalendarze szkolne to nienajgorszy pomysł zakupowy.
ODPOWIEDZ