Certyfikacja firmy

Szukasz pomysłu na biznes? Potrzebujesz dobrej księgowej? Tutaj znajdziesz porady i niezbędne informacje. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Certyfikacja firmy

Post autor: Lusia »

Jesli planujecie wnieść swoją firmę na wyższy poziom i uzyskać potrzebne certyfikaty to polecam zajrzeć na ofertę firmy Adees http://www.adees.net/ - jest to aktywny audytor z pomocą którego można wdrążyć odpowiednie rozwiązania, które pozwolą Wam uzyskać najwyższą jakość i tym samym potrzebną certyfikację - między innymi na BHP , wysokie standardy jakości czy ochrona i bezpieczeństwo informacji.

Awatar użytkownika
Viola44
Posty: 37
Rejestracja: 11 wrz 2019, 16:15

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: Viola44 »

Z pewnością dodatkowe certyfikaty przynoszą firmie splendor i poprawiają jej wizerunek w świetle klientów i kontrahentów. Decydując się na certyfikację w zakresie BHP na pewno niezbędne będzie zgłębienie fachowej wiedzy oraz wyszkolenie personelu. W celu szkolenia warto jest zwrócić się do profesjonalnej firmy jak Warszawkie Cetrum BHP przy ul Flisaków 8, gdzie wykwalifikowanie trenerzy podchodzą do swoich obowiązków i szkoleń z należytą staranności i dopasowują treść szkolenia do działalności danego przedsiębiorstwa i panujących tam zagrożeń.

Awatar użytkownika
stefek
Posty: 48
Rejestracja: 25 cze 2019, 6:04

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: stefek »

Wydaje mi się, że każdy kto ma własną firmę to chciałby zdobyć certyfikaty bo to jednak lepiej świadczy o naszej firmie. Dlatego też my nawet zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy zewnętrznej w celu przeprowadzenia audytu czy zasady ppoż są u nas przestrzegane. Taki audyt wykonała dla nas firma SEKA https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ jedna z lepszych firm znająca się a tego typu audytach

Awatar użytkownika
Krzychu
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:19

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: Krzychu »

W takim razie może też przydać się wam namiar na konkretną firmę, która zajmuje się zabezpieczeniem przeciwpożarowym. Ja korzystałem z usług http://krispolppoz.pl/pages/9/oferta U mnie robili instrukcję bezpieczeństwa pożarowego dla całego budynku i przeprowadzili szkolenia wśród pracowników. Bardzo rzetelna i kompetentna firma. Usługa zrealizowana na czas, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Co do szkolenia - dużo praktyki, prowadzący mają ogromną wiedzę, którą potrafią przekazać w ciekawy sposób.

Awatar użytkownika
lara
Posty: 87
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: lara »

A co z site survey wifi ? Korzystacie z tego typu usług? Sporo czytałam na temat takich usług jak badanie mocy sygnału w rzeczywistym środowisku z użyciem planowanych do wykorzystania bądź wykorzystywanych punktów dostępowych, i wiem że cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców.

Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: Arnie »

A jak stoicie z ubraniami roboczymi? Jeżeli wasi pracownicy ich potrzebują to będziecie musieli w takie rzeczy zainwestować. Na stronie https://meridus.pl znajdziecie wszystko co będzie wam potrzebne w tym zakresie.

upadłość konsumencka działalność gospodarcza

modello039ł

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: modello039ł »

Jeśli potrzebne będzie wam wsparcie w zakresie BHP i PPOŻ w waszym budynku, to koniecznie skorzystajcie z konsultacji od - http://krispolppoz.pl/pages/9/oferta . Zajmują się legalizacja gaśnic i pozostałego sprzętu PPOŻ, podpowiadają jak dbać o urządzenia przeciwpożarowe w budynkach, przekazują niezbędne wytyczne dotyczące zasad przeciwpożarowych dla budynków. To specjaliści godni zaufania, którzy sprawią,że praca w waszym zakładzie będzie w 100% bezpieczna.

aion

Awatar użytkownika
modny
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: modny »

Niestety na tych kwestiach ja się do końća nie znam, ale mogę przyznać, że moja firma duży nacisk kładzie na zdrowie i poniekąd wygodę pracownika. Od pewnego czasu posiadamy u mnie w firmie doskonałe maty antyzmęczeniowe https://www.alumatex.pl/jak-dobrac-maty ... eczeniowe/ i faktycznie pracuje się o wiele wygodniej.

Gałązka

Re: Certyfikacja firmy

Post autor: Gałązka »

Tak naprawdę jak już zostało powyżej wspomniane to moim zdaniem jak najbardziej same wyposażenie biura w elementy z zakresu BHP i PPOŻ jest niezwykle ważne. Zresztą bardzo ciekawie na stronie http://www.wlasnybiznes.eu/znaki-bhp-w- ... -potrzebne napisano o tym czy znaki BHP w biurze są przydatne.

ODPOWIEDZ