Fotografia reklamowa Sibui Studio

Szukasz kursu fotografii? Chcesz kupić swój pierwszy profesjonalny aparat? Jesteś ciekawy, jak obrabiać zdjęcia na telefonie? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Fotografia reklamowa Sibui Studio

Post autor: Marels »

Jeśli potrzebujecie dobrych specjalistów w zakresie fotografii reklamowej to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wa, abyście zwrócili uwagę na https://sibuistudio.pl/ ponieważ jest to studio o wieloletnim doświadczeniu i dużą ilością realizacji na koncie, także z ich pomocą na pewno będziecie mogli osiągnąć zamierzony efekt :)
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 38
Rejestracja: 16 mar 2020, 8:15

Re: Fotografia reklamowa Sibui Studio

Post autor: bretta »

brzmi ciekawie
Awatar użytkownika
dominho555
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:54

Re: Fotografia reklamowa Sibui Studio

Post autor: dominho555 »

Każdy teraz może indywidualnie robić profesjonalne zdjęcia, ale oprócz aparatu należy też zainwestować w akcesoria dodatkowe. Ja ze swojej strony mogę polecić dodatki od RoundFlash. Dla przykładu RoundFlash™ Ring to składany adapter pierścieniowy, dzięki któremu zdjęcia zaczną wyglądać dużo bardziej fachowo. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
delbert04
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2020, 13:53
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: Fotografia reklamowa Sibui Studio

Post autor: delbert04 »

Przyznam szczerze, że teraz ciężko znaleźć fachowca.

blitzkrieg 2 poradnik
zośka

Re: Fotografia reklamowa Sibui Studio

Post autor: zośka »

zastanawiam się czy jak chce robić zdjęcia produktowe sama, w domowym zaciszu to czy musze kupić dużo sprzętu.
Myślałam oczywiście o tłach i softboxach ale też na przykład czy lampa pierścieniowa led nanguang mi się przyda albo jakiś specjalny aparat ze szczególnymi obietywami?
ODPOWIEDZ