Strona 1 z 1

Najlepsze zioła i suplementy

: 01 lut 2021, 20:45
autor: Koryna-80
Hej. Ciekawi mnie, jakie są waszym zdaniem najlepsze zioła i suplementy? Ja stawiam przede wszystkim na produkty jak najbardziej naturalne, więc zainteresowała mnie oferta producenta mir-lek.pl. Słyszeliście o ich wyrobach?

Re: Najlepsze zioła i suplementy

: 19 lut 2021, 5:20
autor: Beatrycze-86
Zgadzam się, że to, co naturalne, jest dla nas najzdrowsze. Właśnie dlatego mogę polecić tego producenta. Bardzo wygodne są dla mnie ich suplementy diety w kapsułkach. Przyjmuję je od dawna i zdecydowanie widzę, że są skuteczne.

Re: Najlepsze zioła i suplementy

: 19 mar 2021, 15:50
autor: paśka
Ja stosuje zioła do oczyszczania organizmu, a suplementy do odpowiednio zbilansowanej diety, jednak kupuje tylko te z odpowiednim certyfikatem, sprawdzone. Najczęściej kupuje w sklepie https://erli.pl/suplementy-diety,11670, ponieważ mają tam opakowania różnej wielkości i zawsze mogę wybrać cos, co mi pasuję.

Re: Najlepsze zioła i suplementy

: 25 mar 2021, 12:56
autor: sąza
Zgadzam się, odpowiednia suplementacja jest niezwykle ważna i faktycznie daje efekty. Ja na co dzień sięgam po duże dawki Xenivit bio C 1000 ( w tabletkach ) i K2+D3 ( Menachinox). Można je kupić w większości aptek https://www.ceneo.pl/producenci/xenico_pharma. Są skuteczne, bezpieczne, idealne do takiej profilaktyki.

Re: Najlepsze zioła i suplementy

: 30 mar 2021, 8:53
autor: aaliża
Uważam, ze najważniejszy jest skład takich suplementów. Im bardziej czysty i naturalny tym lepiej :) ja bardzo lubię te z Pharmovit https://www.pharmovit.pl/. Duży wybór, niewygórowane ceny, szybka wysyłka ze sklepu internetowego ( choć można je też znalezc np w sklepach zielarskich). U mnie ponad połowa apteczki domowej to ich produkty.

Re: Najlepsze zioła i suplementy

: 23 maja 2021, 12:28
autor: waza
Jeśli chodzi o zioła, to uważam, że najlepiej jest kupować zioła na wagę ;) Ja często piję na przykład pokrzywę oraz miętę i zauważyłam, że takie zioła w liściach mają zdecydowanie lepszy aromat niż takie w torebkach do ekspresowego zaparzania. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w jakiś wygodny zaparzacz do ziół, a ich przygotowanie naprawdę nie będzie żadnym problemem ;)