Jaki kupić wózek?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Jaki kupić wózek?

Post autor: kaktusowa »

Wybór jest taki że głowa mała, na jaki mam sie zdecydować?
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: symboliczna »

Faktycznie wybór jest ogromny ale tak naprawdę solidnych i porządnych wózków nie jest dużo dlatego ja się kierowałam głównie opiniami innych mam i takimi recenzjami http://www.nellavita.pl/2018/04/wyprawk ... lanki.html zanim wybrałam wózek
Awatar użytkownika
beza86
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:23

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: beza86 »

Ja wybieram tylko sprawdzone opcje. Dlatego czytam opinie w internecie.
Ja nie chcę się wychylać, bo jak zaczynasz latać wyżej niż inni, to zaraz cię ustrzelą.
Awatar użytkownika
stefek
Posty: 48
Rejestracja: 25 cze 2019, 6:04

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: stefek »

Wózków jest bardzo dużo na rynku, do wyboru do koloru. Wszystko zależy od tego ile chce się wydać. Ważne by wózek był praktyczny no i miał gondolę głęboką. A czy przy okazji zastanawialiście się o różnych dodatkach do wózka? Duża pojemna torba do wózka czy na gorące dni parasol są przydatne przy wózku. Widziałam,że podczas dużego nasłonecznienia przydatne są takie parasole, więc Akcesoria do wózków Maxi-Cosi na Ceneo.pl to dobra rzecz
Awatar użytkownika
wik90
Posty: 26
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:45

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: wik90 »

A gdzie dokładnie szukasz wózka? Bo możesz też zajrzeć na stronę https://bejbi.eu/ . Oni mają wiele ciekawych propozycji. Myślę, że bez problemu wybierzesz tam odpowiedni wózek.
Awatar użytkownika
delicja
Posty: 56
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:02

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: delicja »

Ja zawsze chciałam mieć klasyczny, czarny wózek dla dziecka. Dlatego bardzo spodobała mi się ta spacerówka: https://aberlystore.pl/pl/p/MINI-by-Eas ... Black/1049 . Uważam, że to bardzo dobra opcja i stosunkowo niedroga.

stal ferrytyczna nierdzewna
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 17
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:17

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Olkka »

Z doświadczenia mogę polecić anex m/type. U mnie świetnie się sprawdza. Jakość bardzo dobra, wygodny, zwrotny i solidny a przy tym łatwy w obsłudze;)
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: lilonkaa »

Jeżeli szukasz spacerówki to ja polecam euro-cart Volt Pro. Bo to znakomita spacerówka która posiada siedzisko przeznaczone dla dziecka do 22 kg. Amortyzowane, łożyskowane koła oraz rozbudowaną budkę i pojemny koszyk. Wózek prowadzi się lekko i płynnie, kieruje się im łatwo .
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: monka »

Ja polecam wam wózek 3 w 1 od https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 bo jednak takie rozwiązanie jest najbardziej praktyczne. Nie musicie kupować dodatkowo nic więcej, wygodnie się podróżuje z jednym wózkiem, czego chcieć więcej. Wózki od tego producenta posiadają certyfikaty bezpieczeństwa więc nie ma powodów do obaw. Ja go mam i polecam gorąco.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:48

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Majkaaa »

U mnie fajnie sprawdza się model e/type z anexa. Świetnie sobie radzi na każdym podłożu, jest wygodny, solidny i zwrotny a przy tym łatwy w obsłudze. Jak dla mnie super;)
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:05

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: AnitaT »

Majkaaa pisze: ↑25 lis 2019, 14:47 U mnie fajnie sprawdza się model e/type z anexa. Świetnie sobie radzi na każdym podłożu, jest wygodny, solidny i zwrotny a przy tym łatwy w obsłudze. Jak dla mnie super;)
Też zdecydowałam się na ten model anexa i jestem zadowolona;) Fajnie, lekko się prowadzi, ma zwrotne koła i dobra amortyzację. Wózek jest bardzo wygodny dla maluszka i dla mnie;)
Awatar użytkownika
yyam
Posty: 14
Rejestracja: 04 gru 2019, 13:07

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: yyam »

Ja mam wózek Verona z Coletto https://www.coletto.pl/produkt/62/verona i trafiłam w 10. Jest wielofunkcyjny, wygodny, już ze mną dość długo podróżuje i sprawdza się w każdej pogodzie i na każdej nawierzchni. Zdecydowanie wyróżnia się jakością, polecam serdecznie, ostatnio siostra mi pozazdrościła i też kupiła z tej firmy i zachwala na lewo i prawo :D.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 17
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:17

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Olkka »

Anexy są ostatnio dość popularne, u mnie w okolicy sporo mam zdecydowało się własnie na tą markę. Sama też mam od nich wózek i jestem z niego zadowolona. Poręczny, funkcjonalny i zgrabny a przy tym także solidny i wygodny.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Lusia »

Poza takim sprzętem warto zakupić dobrej jakości ubrania dla maluszka. Tutaj https://www.coolmama.pl/ jest spory wybór - produkty sa polskie a to gwarancja jakości.
Awatar użytkownika
KaLipka22
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2020, 16:07

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: KaLipka22 »

U mnie anex m/type i daje sobie on świetnie radę. Wygodny, zgrabny i poręczny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda:)
Awatar użytkownika
grann
Posty: 81
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:14

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: grann »

U mnie super sprawdza się wózek 3w1 Craft, o dokładnie ten: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Craft-CP-04-3w1-/59. Wózki z Coletto są zawsze świetnej jakości, a tu w outlecie można je kupić w okazyjnych cenach, no i co najważniejsze – online, bez wychodzenia z domu. Mój sprawdza mi się super, mała chętnie w nim siedzi, a to, że jest wielofunkcyjny, to jego kolejny atut, naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
szantarek
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:07

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: szantarek »

Od stycznia mam spacerówkę, bardzo praktyczną i leciutką https://kinderprams.pl/19-wozki-spacerowe-parasolka - sprawdza się na każdą pogodę i niepogodę, jest super.
Awatar użytkownika
Martyna28
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:05

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Martyna28 »

Ja mam e/type z anex z opcją 3w1 i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. Super sprawdza się na każdym terenie, zdecydowanie daje radę na leśnych ścieżkach- co w obecnej sytuacji jest dużym plusem;)
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: kaktusowa »

Ja mam x-landera i ten wózek też się sprawdza w każdym terenie a poza tym ma duży kosz zakupowy i dużą budkę, bardzo łatwo go złożyć i rozłożyć, można to zrobić nawet jedną ręką
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: symboliczna »

Też mam bardzo praktyczny wózek bo z eleganckiego silver crossa możesz szybko zrobić terenówkę jeśli zamontujesz zamiast przednich kół jedno duże trekingowe. Wózek jest wykonany z pięknych luksusowych materiałów, ma śliczne detale i bardzo stylowe i eleganckie dodatki
Awatar użytkownika
MartaSS
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2020, 16:55

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: MartaSS »

Martyna28 pisze: ↑06 maja 2020, 14:08 Ja mam e/type z anex z opcją 3w1 i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. Super sprawdza się na każdym terenie, zdecydowanie daje radę na leśnych ścieżkach- co w obecnej sytuacji jest dużym plusem;)
Też mamy anexa ale l/type i super się nim jeździ:) Wózek wygodny, stelaż solidny, koła duże i zwrotne a prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo;)
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 36
Rejestracja: 22 gru 2019, 18:18

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: smillo »

Co do modelu, to każdy ma swoje preferencje, ale ja ogólnie polecam wózki z Coletto. Ten producent zna się na tym co robi. Sama mam wózek uniwersalny (głęboki wózek i spacerówka :)) z opcją montażu fotelika samochodowego Dante https://www.coletto.pl/produkt/95/dante i zdecydowanie mogę go polecić każdemu. Wózek łączy w sobie bardzo modny wygląd, z funkcjonalnością. Jest komfortowy, synek zasypia w nich już po chwili, co dla mnie jest ogromną ulgą, bo mały raczej niechętnie zasypia. Sam wózek jest solidny, ma dobrą amortyzację i jest wykonany z najwyższej jakości materiałów.
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: UlkkaI »

U nas super sprawdziła się spacerówka joie literax 4 air. Polecam, bo to nie jest drogi model a będziecie zadowoleni. Składa się łatwo i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 10
Rejestracja: 23 gru 2019, 13:49

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Amela22 »

U nas anex m/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Zgrabny, poręczny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda:)
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:48

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Majkaaa »

Również postawiliśmy na anexa e/type. Wózek cenowo przystępny a jakościowo bardzo dobry. Wygodny, bezpieczny i poręczny, szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca.

kolagen naturalny efekty
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: kaktusowa »

O to super a ja zdecydowałam się na x-lander który można kupić w ślicznych modnych kolorach z takimi bajerami jak diody led w podnóżku, to są naprawdę świetne wózki, ja się na swój do dziś nie mogę napatrzeć :) ale żeby nie było że tylko wygląda dodam że ma też dużą budę i ogromny kosz zakupowy można śmiało iść na zakupy i nie targasz dodatkowych siatek bo wszystko się zmieści
Kaśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Kaśka »

U nas także anex, l/type. Świetnie się sprawdza przy podróżach- poręczny, łatwy w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca. Sam wózek za to wygodny i solidny!
eliśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: eliśka »

Euro Cart ma fajne a przy tym stosunkowo niedrogie wózki. My kupiliśmy model Flex :) Wybraliśmy go przede wszystkim ze względu na wyjątkowo szerokie i wysokie siedzisko w spacerówce. Poza tym prowadnica rączki jest regulowana a my dość wysocy więc możemy ją dopasować do naszego wzrostu przez co prowadzenie wózka jest znacznie bardziej komfortowo :)
miłaST

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: miłaST »

Fajnym prezentem dla dziewczynki może być też wózek dla lalek. Szczególnie jeśli dziecko dużo bawi się lalkami. Takie wózki znajdziecie chociażby na https://arena.pl/kategoria/wozki-dla-lalek-8935
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: symboliczna »

Odpowiedni wózek to x-lander, bo to nowoczesny, funkcjonalny wózek. Jego stelaż jest trwały i solidny a gondola i siedzisko posiadają wszystko co niezbędne do zapewnienia wygody i bezpieczeństwa. Jest prosty w obsłudze i jeszcze świetnie się prezentuje. A co tu oszukiwać , zależy nam przede wszystkim na porządnym wózku ale również chcemy aby był ładny
Tuptuś

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Tuptuś »

U nas anex m/type zdaje świetnie egzamin. Solidny, zwinny, zgrabny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda;)
Anonimą

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Anonimą »

u nas świetnie się sprawdził aneks m/ Type. Polecam :)
baśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: baśka »

Zgadzam się, często je nawet widuję na spacerach, ja postawiłam na wózek polskiej firmy i kupiłam x-lander jak moja sąsiadka, miałam okazję się mu przyjrzeć jak wychodziła z dzieckiem na spacer bo rodziła 3 miesiące wcześniej ode mnie i wózek zachwycił mnie zupełnie
Kaśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Kaśka »

Ja zdecydowałam się na l/type z anexa. Jst wygodny i łatwy w obsłudze, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca a prezentuje się nowocześnie i stylowo;)
Awatar użytkownika
mak
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:49

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: mak »

Ja jestem szczęśliwa posiadaczka wózka od Coletto już od roku i mogę wam szczerze powiedzieć, że ich produkty są doskonałej jakości. Z wózka korzystam praktycznie codziennie, zwłaszcza, że córcia tylko w nim tak dobrze zasypiała na samym początku, po urodzeniu. My mamy model Astin lux, dokładnie ten: https://www.coletto.pl/produkt/84/astin-lux i jest mega dobry. Wytrzymały, jest wielofunkcyjny, ma super działające amortyzatory, które zdążyłam nieraz przetestować, jest wentylacja, rączkę można sobie dostosować do wzrostu, co jest wygodnym rozwiązaniem, bo jestem o jakieś 30cm niższa od męża :), wózek pasuje nam pod każdym względem, polecam.
Anonimą

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Anonimą »

Ja polecam Anexa m/type :) świetny wózek, poleciła nam go pani w sklepie stacjonarnym i nie żałuje decyzji, wózek jest lekki, ale stabilny bardzo dobrze się go prowadzi, ma bardzo dobra amortyzację i nadaje się do ciężkich terenów :)
Anonimą

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Anonimą »

Zdecydowanie polecam Anexa, ja mam m/type a siostra e/type i jesteśmy bardzo zadowolone, do tego zastanawiam się nad kupnem spacerówki, bardzo dobra Doma :)
Awatar użytkownika
marta6767
Posty: 134
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:14

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: marta6767 »

A jakie modele mieliście już okazję sprawdzić? Macie jakąś firmę na oku? Ja na początku chciałam postawić na droższy model, ale przyjaciółka wybiła mi to z głowy i poleciła wózek Riko Side. Faktycznie kosztuje dużo mniej niż inne wózki tego typu na rynku, a funkcje są niemalże takie same. Lekkość i duża zwrotność wózka sprawiają, że wygodnie się z niego korzysta.
maśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: maśka »

Ja kilka różnych modeli wózków widziałam w sklepie ale zdecydowałam się na x-landera którego zamówiłam online na próbę. Tam w gondoli dziecko miało luz a teraz przecież jest zima, trzeba dziecko cieplej, grubiej ubrać i musi mieć wygodnie
Maryś

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Maryś »

My mamy l/type od anex i bardzo sobie go chwalę. Daje radę na każdym terenie, jest poręczny, łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Anonimą

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Anonimą »

Polecam kupić Anexa m/type, świetny wózek, bardzo dobrze się go prowadzi, wózek jest lekki, stabilny, amortyzacja jest bardzo dobra, polecam

tabletki osłonowe przy antykoncepcji
Koźlewiczzz

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Koźlewiczzz »

Jakie wózki macie dla swoich pociech? Za trzy miesiące poród a ja nie wiem jaki wózek wybrać. Przeglądam tutaj wózki wielofunkcyjne - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... ofunkcyjne Myślicie, że to dobre rozwiązanie? Jeśli tak, to jakie modele polecacie? Byłabym wdzięczna za rady.
Marcyśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Marcyśka »

Ja mam anex ale l/type i jestem zadowolona. Wózek jest poręczny i łatwy w obsłudze. Szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca.
Łucka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Łucka »

eliśka ja też mam wózek z firmy Euro Cart ale wybrałam model Volt pro. Jest super! ma udźwig do 2 kg więc myślę, ze spokojnie starczy na cały okres użytkowania. bardzo kompaktowy, mały po złożeniu a dość wysoki po rozłożeniu. no i sama ta pastelowa kolorystyka robi szał :)
Żozolka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Żozolka »

U mnie m/type z anex i na wiejskich drogach- gdzie użytkujemy go przez większość czasu, sprawdza się rewelacyjnie. Dobra amortyzacja, duże i zwrotne koła, solidny stelaż. wózek zdecydowanie daje radę. Poza tym jest zgrabny, poręczny i łatwy w obsłudze a to także jest jego duży plus!
fiołkowa

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: fiołkowa »

Jeśli o mnie chodzi to od początku wiedziałam jaki chcę wózek bo upatrzyłam go sobie u mnie na osiedlu kiedy mamy spacerowały ze swoimi dzieciaczkami. Moje serce skradł x-lander x-cite, bardzo fajny, zwrotny, kompaktowy wózek. Można je kupić w ładnych, modnych kolorach
Zośka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Zośka »

Też zdecydowałam się na anex ale mam l/type. Przekonała mnie jego poręczność i składana gondola- to super opcja a dzięki niej wózek po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca:) Do tego jest solidnie wykonany ma dobrą amortyzację i jest łatwy w czyszczeniu. Jestem z niego zadowolona;)
wózek34

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: wózek34 »

Bardzo szeroką ofertę ma sklep z Wózek inwalidzki elektryczny wszystkie wózki oferowane przez ten sklep mają deklaracje zgodności CE, która dotyczy europejskich wyrobów. Oraz są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych. Ta firma ma bardzo dobrą obsługę klienta, więc jeśli masz pytania to możesz bez problemu się kontaktować.
ODPOWIEDZ