Sesja w prezencie

Szukasz kursu fotografii? Chcesz kupić swój pierwszy profesjonalny aparat? Jesteś ciekawy, jak obrabiać zdjęcia na telefonie? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
marta52
Posty: 21
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:26

Sesja w prezencie

Post autor: marta52 »

Z okazji rocznicy ślubu moich rodziców, chciałabym im zrobić oryginalny prezent. Myślę o sesji zdjęciowej. Dlatego szukam doświadczonego fotografa, który zrobi niepowtarzalne zdjęcia. Co uważacie o http://klapkowscy.com/? Mają dobre opinie i ogromne doświadczenie. Widziałam ich portfolio i świetnie to wygląda. Potrafią uchwycić "te" momenty. Co sądzicie o takiej sesji? czy to dobry prezent?
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Re: Sesja w prezencie

Post autor: Matylda »

Nie potrzebujesz profesjonalisty do zrobienia oryginalnej sesji swoi rodzicom. Wystarczy, że ściągniesz na swój smartfon nowoczesną aplikację Instafota. Sama o niej do niedawna nie wiedziałam. Dopiero zobaczyłam u siostry w telefonie, jak działają te presety. Te filtry po prostu robą cuda ze zdjęciami. Szczerze mówiąc, to bardziej podobają mi się takie fotki niż jakieś sztucznie pozowane.
Awatar użytkownika
timecop1983
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2020, 14:32

Re: Sesja w prezencie

Post autor: timecop1983 »

Na Fixly możesz znaleźć dobrego fotografa. Ostatnio mi się przydało do znalezienia księgowego, ale do zdjęć też kogoś będę szukał, bo zbliża się nasza rocznica. :)
Magaś90

Re: Sesja w prezencie

Post autor: Magaś90 »

Matylda pisze: ↑14 lut 2020, 19:07 Nie potrzebujesz profesjonalisty do zrobienia oryginalnej sesji swoi rodzicom. Wystarczy, że ściągniesz na swój smartfon nowoczesną aplikację Instafota. Sama o niej do niedawna nie wiedziałam. Dopiero zobaczyłam u siostry w telefonie, jak działają te presety. Te filtry po prostu robą cuda ze zdjęciami. Szczerze mówiąc, to bardziej podobają mi się takie fotki niż jakieś sztucznie pozowane.
Niby tak, zgadzam sie z Toba, ale ostatnio oglądałam sesję rodzinną moich znajomych - i muszę przyznać, że fajna pamiątka !
Awatar użytkownika
Toffika
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:31

Re: Sesja w prezencie

Post autor: Toffika »

Moim zdaniem to fajny pomysł na prezent,na wiele lat pozostanie w ich pamięci.
Warto kilka fotografii oprawić w stylowe, eleganckie ramy,ramki czy antyramy.Teraz bardzo modne stało się zlecanie oprawienia takich bajecznych fotografii specjalistom i tak oprawa obrazów kraków również oferuje taką usługę.
ODPOWIEDZ