Pożyczka przez internet

Tutaj znajdziesz ciekawostki, fakty i informacje z różnych dziedzin.
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
w takim razie polecam Ci zapoznać się z ofertą Wonga. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci, na taki okres, mogą pożyczyć do 3000 zł w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
dąbrówka

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: dąbrówka »

Nie każdy może w danej sytuacji życiowej iść do pracy. Czasem więc jedynym rozwiązaniem będzie wzięcie chwilówki. Tutaj https://www.oto-praca.pl/pozyczka-bezrobotnych-warunki/ poczytacie sobie więcej o chwilówkach. Pamiętajcie jednak, że taką pożyczkę trzeba spłacić. Zachęcam do lektury.
ośka

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: ośka »

Nie mogę wam powiedzieć, że tego nie robię. Owszem, jeśli na coś potrzebuję, to pożyczam pieniądze. Na razie jestem ogólnie w jednym miejscu "zadłużona", choć spłacam regularnie. I to mi się podoba. Mogę wybierać sama, co mi odpowiada. A jeszcze dobrze, że można ogólnie się u pośredników poradzić. Tu https://silesiafinanse.pl/ekspert-finansowy-zawiercie/ macie namiar.
szłania

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: szłania »

oewonga_pożyczki pisze: ↑12 lip 2021, 0:45 Cześć,
w takim razie polecam Ci zapoznać się z ofertą Wonga. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci, na taki okres, mogą pożyczyć do 3000 zł w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Czy żeby wziąć u Was pożyczkę, wystarczy mieć dowód?
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Aby złożyć wniosek wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego, który potrzebny będzie do weryfikacji. Podczas składania wniosku online o pożyczkę rozłożoną na raty lub krótkoterminową zazwyczaj nie wymagamy dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do poproszenia o takie dokumenty w trakcie dodatkowej weryfikacji Twojego wniosku o pożyczkę. Nie robimy tego zawsze, ale w szczególnych przypadkach jest to niezbędne do zweryfikowania poprawności wniosku i wydania decyzji o przyznaniu pożyczki.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
igułana

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: igułana »

Nie wyobrażam sobie dziś zaciągać pożyczki bez takich https://businews.pl/kredyt-u-doradcy-fi ... laca-7818/ doradców. Oni mi się wydają najrozsądniejsi, a to dlatego, że znają o wiele więcej ofert, niż my sami. Wiem, że różnie się o tym mówi, ale ja zdecydowanie sugerowałabym właśnie taką pomoc.
Awatar użytkownika
Boney
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:23

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: Boney »

Wiele osób nie ma niestety zdolności kredytowej czy widnieje w BIK czy KRD. Ale i dla nich jest na szczęście alternatywa - prywatne pożyczki. Od prywatnych inwestorów, na z góry określonych i jasnych warunkach. Poczytać o tym można np na tej stronie: https://prywatna-pozyczka.pl/ Są tam także oferty prywatnych pożyczek, ale i także zapytania ludzi o to, czy ktoś im udzieli takiej prywatnej pożyczki.
Sebek78

Re: Pożyczka przez internet

Post autor: Sebek78 »

Rozsądnie jest odpowiednio przygotować się do wzięcia pożyczki. Na pewno warto założyć konto osobiste w banku, w którym planujemy taką pożyczkę wziąć. Pod adresem: https://gotowkowe-pozyczki.pl/konta-osobiste można dowiedzieć się na ten temat więcej.

czy tabletem można dzwonić
ODPOWIEDZ