Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: lilonkaa »

Witajcie :) Czy są na forum osoby, które miały już okazję robić sobie zabiegi związane z medycyną estetyczną w Magicznej Klinice? Chodzi mi po głowie kilka rzeczy i zastanawiam się czy warto zapisać się własnie do nich :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: ella_88 »

korzystałam i polecam :) o jakich zabiegach myślisz? i w jakim mieście masz zamiar zapisać się na wizytę ? Ja chodziłam w Lublinie ale wiem, ze przyjmują w zasadzie na terenie całego kraju :) Fajni lekarze i meeeega ceny :)
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: lilonkaa »

wiesz co póki co zastanawiam się nad modelowaniem nosa :) potem pewnie jakieś nici pdo i może botoks ale nie chce decydować już teraz, wolę, żeby lekarz zobaczył jak wygląda sytuacja i wtedy niech mi coś doradzą :) fajnie, ze Ty jesteś zadowolona :) mogę zapytać co Ty już u nich robiłaś ? Jak efekty?
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: ella_88 »

u mnie póki co było to modelowanie ust i nici PDO :) Efekty świetne, tak, ze aż chce się więcej i więcej :) super, ze mają takie atrakcyjne ceny i mozna sobie bez problemu pozwolić na takie zabiegi raz na jakiś czas :)
Awatar użytkownika
nowelove
Posty: 107
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:31

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: nowelove »

Ja jestem po kilku zabiegach w dermed w katowicach, bardzo dobra klinika i mowie to z wlasnego doswiadczenia, dbaja o komfort i o to, zeby klientki byly zadowolone z efektow :) ja co jakis czas chodze tam na profesjonalne zabiegi pielegnacji twarzy :)
Awatar użytkownika
pani
Posty: 48
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:14

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: pani »

o, to i ja się podłączę, bo temat ciekawy. To www.magicznaklinika.pl ich strona, tak? Bo tylko to mi w google wyskoczyło, ale właśnie kilka lokalizacji i tak trochę zgłupiałam. najbliżej mam do Jeleniej Góry, a też myślałam o niciach, albo o botoksie, zależy co najpierw lekarz by zaproponował.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 43
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:17

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: misia »

tak, to ta strona ;) nici, a botoks to dwie inne sprawy, przy tej pierwszej opcji mogą być większe powikłania, ale akurat miałam jedno i drugie robione właśnie w Magicznej, ale w stolicy. i drugi raz na pewno też bym się do nich wybrała, nie ma od tego odwołania.
Awatar użytkownika
misia
Posty: 43
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:17

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: misia »

Zapomniałam dodać, że to, co ja tam przeszłam, to nic, prawie nie bolało. Koleżanka była w kompletnie innym miejscu, już nie pamiętam nazwy, to pół warg jej wykrzywiło... po miała źle podany kwas. Krótko po tym zamknięto tamto miejsce.
Awatar użytkownika
sakura
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:46

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: sakura »

lilonkaa pisała, że zastanawia się nad modelowaniem nosa. Ja wam powiem, że nie wierzyłam w to, tak po prostu, ale koniec końców wyszło lepiej, niż rewelacyjnie. zgodnie z założeniem, nos mam wymodelowany, w sumie taki, jaki miał być od początku. Drugi raz też bym na to poszła.
Awatar użytkownika
pani
Posty: 48
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:14

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: pani »

nie myślałam, że tyle pań mi odpisze, a ja tak rzadko wpadam na forum ostatnio ;) . właśnie się zapisałam, nie wiem jeszcze, jak to z pracą pogodzę, ale mam nadzieję, że ktoś się zamieni grafikiem. Muszę przecież dopiąć swego. Dzięki dziewczyny.
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 61
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:37

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: lagodna »

Ja mam doświadczenia z medycyną estetyczną w Magicznej Klinice tylko w zakresie powiększenia ust, ale jestem niesamowicie zadowolona. W końcu nie mam dwóch kresek,o takich =, a wydatne usteczka ;) .
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: monka »

Widzę, że to miejsce ma wielu zadowolonych klientów i ja również do nich należę. Korzystałam z zabiegów w Warszawie i najbardziej jestem zadowolona z zabiegu odmładzania skóry dłoni, bo teraz wyglądają jak u nastolatki!
maja932

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: maja932 »

Ale super wybrałam! W październiku mam zabieg w MK i powiem Wam szczerze, że jestem zaskoczona aż tyloma pozytywnymi opiniami. Ja wybrałam ich z polecenia znajomej i teraz troszkę postanowiłam o nich przeczytać.
joka322

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: joka322 »

Powiem Wam szczerze, że długo walczyłam ze swoją lwią zmarszczką, ciągle ją zakrywałam, tuszowałam, aż w końcu zdecydowałam się na botoks w MK. Teraz wyglądam 10 lat młodziej :D
kasiaź221

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: kasiaź221 »

A wiecie, że nie słyszałam jeszcze w ogóle o Magicznej Klinice - szok :shock: bo widzę, że wszyscy polecają. Dobrze, że dowiedziałam się teraz, skoro macie takie świetne opinie, bo chciałabym gdzieś powiększyć usta.
żanka311

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: żanka311 »

Ja mogę wypowiedzieć się na podstawie mojego zabiegu, który nazywa się Dynamiczny remodeling tkanek. Cena w porównaniu z innymi klinikami była bardzo niska i promocyjna, więc się zdecydowałam. Zostałam otoczona odpowiednią opieką, a sam zabieg dał pożądane efekty.
makijaż

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: makijaż »

Ja koniecznie muszę się zapisać do tej MK, bo powiem Wam szczerze, że nie spodziewałam się, że znajdę tam takich specjalistów. Dla mnie to ważna sprawa, aby wybierać zabiegi dobre jakościowo. Właśnie tam z chęcią zapiszę się na zabieg.
Olguś

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Olguś »

Z dobrodziejstwa medycyny estetycznej ja osobiście korzystam i bardzo polecam, nie widze w tym nic złego a można naprawdę lepiej się czuć dzięki temu :) Osobiście Magicznej Kliniki akurat nie znam, ale moim ostatnim odkryciem jest pani Agnieszka Mielik-Mierzwińśka, zajmująca się problemami z powiekami - plastyka, czy usuwanie przeróżnych znamion. Tutaj można sobie zobaczyć co dokładniej Pani Agnieszka wykonuje - http://www.powieki.krakow.pl
Tereśka

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Tereśka »

Tej kliniki nie znam ale mogę spokojnie polecić Dermed w Krakowie mają tam rewelacyjny sprzęt i super obsługę . Korzystam bardzo często z różnych zabiegów niedawno miałam laserową depilację i efekty sa rewelacyjne

koziol rio
Aśka

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Aśka »

Ja też w tej klinice nigdy nie byłam nigdy nawet wcześniej o niej nie słyszałam ale za to często korzystam z zabiegów w w Bienkowscy Clinic w Częstochowie. Oni sa rewelacyjni i działają cuda :)
Król

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Król »

Jeżeli jesteście zainteresowani botoksem lub wypełnieniem kwasem hialuronowym, to polecam wam zajrzeć na stronę https://klinika.cudmed.pl/ Z tego co wiem, to mają ogromne doświadczenie w tego typu zabiegach i wykonują je z należytą starannością. Dajcie znać, czy byliście kiedykolwiek na takim zabiegu. :)
zośka322

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: zośka322 »

Jak najbardziej wybrałabym Magiczną Klinikę. Sama osobiście nie wykonywałam zabiegu, bo na to jeszcze czas, ale moja siostra miała taką okazję, no i efekty są po prostu niesamowite, w końcu zniknęły te słynne "kurze łapki", które tylko dodawały jej lat.
majuś3003

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: majuś3003 »

Ogólnie miałam okazję korzystać z dwóch zabiegów w Magicznej Klinice, ale w innym mieście i jestem zachwycona wszystkimi zabiegami oraz tym, że stosowane są nowoczesne metody oraz nowoczesne sprzęty. Efekty widoczne są od razu, w zależności od rodzaju zabiegu.
moniś0303

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: moniś0303 »

Przyznaję, że to bardzo dobre miejsce do poprawy wyglądu. Jeżeli chodzi o mnie to korzystam z ich usług od roku czasu i zawsze wykonują zabiegi na wysokim poziomie nie zawiodłam się na nich i na pewno zostanę z nimi na długo. Za miesiąc mam botoks mam nadzieję że również wszystko będzie w należytym porządku
rojką

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: rojką »

byłam w styczniu na powiększaniu ust w Magicznej Klinice. Już rozumiem dlaczego tak polecacie to miejsce :) super obsługa, piękny i zadowalający efekt a do tego tak niska cena za zabieg. połączenie idealne :) dałam już namiary kilku znajomym i na pewno będą korzystać równie chętnie jak ja :)
pańka322

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: pańka322 »

Wykonywałam zabieg powiększania ust w Magicznej Klinice i jeśli pytasz o opuchliznę, to u mnie trzymała się gdzieś tak 3-4 dni, ale nawet nie była ona dość duża. Siniaków też nie miałam prawie żadnych, no ale też to kwestia bardzo indywidualna. Umówi się na wizytę i sama wszystko sprawdź :D
martuś932

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: martuś932 »

Powiedzcie mi, czy w Magicznej Klinice wykonuje się również nici liftingujące? Cały czas się nam nimi zastanawiam, bo mam wrażenie, że będzie to zabieg, który najbardziej mi pomoże w tym, aby uzyskać zaskakujące efekty. Ja już sama nie mogę się doczekać, aż coś wybiorę!
MonikaMalinowskaŚ

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: MonikaMalinowskaŚ »

Szczerze mówiąc pierwszy raz usłyszałam od Was o tym miejscu i myślę sobie, jak to możliwie, żeby Klinika Medycyny Estetycznej była mobilna. Po doczytaniu, doinformowaniu muszę przyznać, że to naprawdę dobre rozwiązanie, bo dzięki temu zabiegi są tańsze i praktycznie każda kobieta ma dostęp do ich usług, po prostu umawiasz się w wybranym mieście na wizytę, mega super sprawa. Wiadomo, że to takich nowości na początku podchodzi się z dystansem, ale chyba umówię się na wizytę, mnie też interesuje nawilżanie i powiększenie ust ;)
miśka89

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: miśka89 »

Wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego - polecam, wyglądam o wiele lepiej, niż przed zabiegiem, niewiele było trzeba żeby pozbyć się kompleksów, które dręczyły mnie od lat. robię teraz masaże twarzy, mam nadzieję, ze uda mi się utrzymać dobrą kondycję skory na jak najdłużej.
liśecka_

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: liśecka_ »

miśka89 pisze: ↑02 mar 2021, 11:35 Wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego - polecam, wyglądam o wiele lepiej, niż przed zabiegiem, niewiele było trzeba żeby pozbyć się kompleksów, które dręczyły mnie od lat. robię teraz masaże twarzy, mam nadzieję, ze uda mi się utrzymać dobrą kondycję skory na jak najdłużej.
Też jestem po tym zabiegu ;) efekty super twarz wygładzona bez zmarszczek. Ogólnie to najważniejsze jest to, aby wybrać dobrego lekarza. Duże doświadczenie i szeroka wiedze to podstawa.
łucja)_

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: łucja)_ »

Zastanawiam się nad wypełnianiem zmarszczek, może się. skuszę, jak tak chwalicie. Boje się trochę, bo nie wiem, jaki będzie rezultat i jak długo się utrzyma, poza tym ja strasznie boje się igieł :lol: :D Z drugiej strony te zmarszczki mnie dobijają, wyglądam przez nie dużo starzej a nie mam nawet 30 lat.
kingaeł

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: kingaeł »

Trzeba próbować :) wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego to nie jest zabieg na stałe, więc według mnie można się mu podać bez jakiś większych obaw. Medycyna estetyczna jest dla każdego, tylko trzeba wybrać odpowiedniego lekarza to jest ważne.
żenia6785

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: żenia6785 »

Lekarze kompetentni, po konsultacji wstępnej specjalista zaproponował odpowiedni zabieg. Zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek, miałam duży problem z lwią zmarszczką, kilka minut i sprawa załatwiona. Klinka ma bardzo przystępne ceny, jednocześnie jakość zabiegów i poziom obsługi jest na wysokim poziomie. Nie ma się do czego przyczepić naprawdę.

słonecznik a dieta
łot

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: łot »

żenia6785 pisze: ↑28 mar 2021, 21:29 Lekarze kompetentni, po konsultacji wstępnej specjalista zaproponował odpowiedni zabieg. Zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek, miałam duży problem z lwią zmarszczką, kilka minut i sprawa załatwiona. Klinka ma bardzo przystępne ceny, jednocześnie jakość zabiegów i poziom obsługi jest na wysokim poziomie. Nie ma się do czego przyczepić naprawdę.
Lwia zmarszczka to także mój problem, zauważyłam, że strasznie mrużę oczy na słońcu i coraz głębsza się robi... trzeba temu zaradzić.
łobodzińska45

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: łobodzińska45 »

łot pisze: ↑01 kwie 2021, 12:56
żenia6785 pisze: ↑28 mar 2021, 21:29 Lekarze kompetentni, po konsultacji wstępnej specjalista zaproponował odpowiedni zabieg. Zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek, miałam duży problem z lwią zmarszczką, kilka minut i sprawa załatwiona. Klinka ma bardzo przystępne ceny, jednocześnie jakość zabiegów i poziom obsługi jest na wysokim poziomie. Nie ma się do czego przyczepić naprawdę.
Lwia zmarszczka to także mój problem, zauważyłam, że strasznie mrużę oczy na słońcu i coraz głębsza się robi... trzeba temu zaradzić.
Na lwią zmarszczkę dobrze działa masaż twarzy. Trzeba też pamiętać o tym żeby chronić twarz przed słońcem, chodzi zarówno o odpowiednie nakrycie głowy, jak i okulary z filtrem UV.
niża9

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: niża9 »

Ja wypełniałam lwią zmarszczkę botoksem. Efekty świetnie, były widoczne już w zasadzie od razu. Jeśli chodzi o klinikę to też polecam Magiczną Klinikę. Ja mam pełne zaufanie do ich lekarzy bo wiem, ze każdy z nich ma niesamowite doświadczenie i widzę. Zawsze wychodzę na maksa zadowolona :)
Awatar użytkownika
Wisnia
Posty: 30
Rejestracja: 16 sie 2020, 22:53

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Wisnia »

W Magicznej Klinice robiłam zabieg modelowania nosa kwasem hialuronowym. Muszę przyznać, że efekty przerosły moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że wygląd mojego nosa tak się zmieni. Na uwagę zasługuje też sam personel kliniki, który zajął się mną naprawdę fachowo.
Małgosia45

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Małgosia45 »

O Magicznej Klinice mogę mówić wyłącznie dobrze. Mam już swoje lata i kilka zabiegów tutaj za sobą. Z efektów jestem bardzo zadowolona, więc na pewno wrócę tutaj jeszcze nie raz. W klinice przyjmują sami najlepsi specjaliści a atmosfera podczas zabiegów i przed jest naprawdę przyjazna i swobodna. Dzięki temu się nimi nie stresowałam.
Miła_Dama

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Miła_Dama »

Magicznej Klinice można całkowicie zaufać i bez żadnego stresu oddać się w ręce tamtejszych specjalistów. Co prawda za mną dopiero pierwszy zabieg tutaj, ale widać ten profesjonalizm i doskonałe podejście do klienta. Efekt też bardzo mi się podoba, więc z czystym sumieniem polecam.
łapka

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: łapka »

A powiedzcie, nie boicie sie korzystac z tego typu usług? Ja juz długo nosze sie z zamiarem poprawienia swojej urody, bardzo długo szukalam odpowiedniego, sprawdzonego gabinetu i trafilam na http://plastyczna.med.pl/ w Łodzi. Znajoma korzystala z usług pani doktor i była zachwycona
aśka4322

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: aśka4322 »

Nie wiem, czy Magiczna Klinika różni się od siebie w różnych miastach, ale przyznam, że jeśli chodzi o Kraków, to spokojnie można zaufać. Świetnie doradzą, zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania, aby każda kobieta mogła poczuć się pięknie i wyjątkowo. Polecam sprawdzić sobie listę zabiegów.
poluś4333

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: poluś4333 »

No widziałam jak to wygląda z tymi nićmi PDO :D trochę mnie przeraża to naciągnięcie skóry :D Piszecie tutaj o różnych miejscowościach i korzystam z kliniki w Warszawie mieszkam. Mam nadzieję, że bez żadnego problemu uda mi się zapisać na kolejny zabieg, o którym marzę.
lidiakiśiel

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: lidiakiśiel »

Wiesz to nie jest takie naciąganie skóry, żebyś wyglądała jak po nieudanym liftingu, bez obaw. Poza tym te nici się rozpuszczają po jakimś, powiem tyle, efekt po tych niciach jest subtelny no i rezultaty nie są na stałe. Moim zdaniem warto, ale wiadomo, że każdy organizm jest inny.
tłoczona

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: tłoczona »

Jestem umówiona na konsultację w Lublinie w lipcu i szczerze z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej trochę się cykam, czy wszystko pójdzie jak należy. Jestem bardzo ciekawa, jak będę wyglądać po zabiegu wypełniania zmarszczek. Jestem dobrej myśli. W Wy wybieracie się w najbliższym czasie na zabiegi?
marimańka

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: marimańka »

Ja dopiero w pod koniec lipca mam termin i chyba zdecyduje sie na wypełnianie zmarszczek jak wszystko pójdzie zgodnie z planem tj. na konsultacji się zakwalifikuje do zabiegu. nie mam jakichś dużych obaw, ale z drugiej strony też lekki stresik jest jak będę później wyglądać po tym zabiegu.
frańka

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: frańka »

marimańka pisze: ↑29 cze 2021, 12:17 Ja dopiero w pod koniec lipca mam termin i chyba zdecyduje sie na wypełnianie zmarszczek jak wszystko pójdzie zgodnie z planem tj. na konsultacji się zakwalifikuje do zabiegu. nie mam jakichś dużych obaw, ale z drugiej strony też lekki stresik jest jak będę później wyglądać po tym zabiegu.
Ja mam w planach zrobić usta, to będzie mój pierwszy raz więc trochę się boje. Co moze pojsc nie tak dziewczyny?
sylwuśŚ

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: sylwuśŚ »

frańka pisze: ↑01 lip 2021, 13:01
marimańka pisze: ↑29 cze 2021, 12:17 Ja dopiero w pod koniec lipca mam termin i chyba zdecyduje sie na wypełnianie zmarszczek jak wszystko pójdzie zgodnie z planem tj. na konsultacji się zakwalifikuje do zabiegu. nie mam jakichś dużych obaw, ale z drugiej strony też lekki stresik jest jak będę później wyglądać po tym zabiegu.
Ja mam w planach zrobić usta, to będzie mój pierwszy raz więc trochę się boje. Co moze pojsc nie tak dziewczyny?

Teraz to co druga dziewczyna ma zrobione usta, ja też się zdecydowała i nie żałuję. Jak pierwszy raz szłam na zabieg to się mega stresowała, ale teraz to już dla mnie normalka. Robię uzupełnienie w Magicznej Klinice raz na pół roku. No dużo daje taki zabieg, twarz jest bardziej symetryczna, wygląda się po prostu lepiej.
Ułańska

Re: Medycyna Estetycza w Magicznej Klinice - opinie

Post autor: Ułańska »

Medycyna estetyczna jest dla każdego, moim zdaniem. Jeżeli chodzi o powiększanie ust to robiłam w MK i nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko w jak najlepszym porządku, efekt bardzo mnie zadowala, na pewno jeszcze raz się zdecyduje, jak juz mi kwas zejdzie z ust. Zachecamy, bo warto.
ODPOWIEDZ