Zaufana agencja ochrony

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rudolf-66
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2020, 22:42

Zaufana agencja ochrony

Post autor: rudolf-66 »

Witam serdecznie. Z jaką agencją ochrony z Warszawy lub okolic najkorzystniej będzie nawiązać współpracę? Dla mnie dość interesująco wygląda oferta saippsecurity.pl. Słyszeliście o nich? Powiecie coś więcej?
Awatar użytkownika
Hipolita75
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 23:38

Re: Zaufana agencja ochrony

Post autor: Hipolita75 »

Moim zdaniem na Saipp Security można zawsze liczyć i tak właśnie powinno być, jeśli chodzi o profesjonalną agencję ochrony. Ani systemy alarmowe czy monitoring, ani ochrona fizyczna nie są im obce. Z całego serca polecam.
Bąk

Re: Zaufana agencja ochrony

Post autor: Bąk »

Korzystacie z usług agencji ochroniarskiej? Macie zainstalowane alarmy w swoich domach? Ja jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, uważam, że jeśli tylko ktoś ma taką możliwość, to warto się zdecydować. Ja mogę polecić firmę OMEGA SECURITY, z którą my współpracujemy
bączkowa

Re: Zaufana agencja ochrony

Post autor: bączkowa »

Bąk pisze: ↑23 kwie 2021, 0:30 Korzystacie z usług agencji ochroniarskiej? Macie zainstalowane alarmy w swoich domach? Ja jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, uważam, że jeśli tylko ktoś ma taką możliwość, to warto się zdecydować.
nie mam alarmu ale mam monitoring zalozony samodzielnie :D kamery z lanberga, troche czasu na montaz i jest dziala i sobie chwale
ODPOWIEDZ