Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: lilonkaa »

Hej wszystkim :) wybieram się za miesiąc na parapetówkę do przyjaciółki, która jest zagorzała miłośniczką gotowania. Kuchnia to jej królestwo i wiem, że spędza w niej najwięcej czasu dlatego też chciałabym jej podarować coś, z czego będzie mogła kosztystać na co dzień i co sprawi, że jeszcze chętniej będzie się rozwijać na tej płaszczyznie. Pomysłałam o zestawie porządnych garnków. Ja sama nie mam zielonego pojęcia, jakie marki są w cenie, doradzicie ?

black hat instagram
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: ella_88 »

Oj na garnkach to się akurat nie znam więc tu nie pomogę ale może przydałby się też jakiś porządny zestaw noży kuchennych ? Mówi się, że każdy szef kuchni powinien taki swój zestaw posiadać :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: surayka »

no tak noże to podstawa ale bez dobrych garnków też niewiele zdziała. wybór na rynku jest całkiem spory ale mnie się świetnie gotuje na tych produktach z firmy Valdinox ( polska marka). Spory wybór, dobry stosunek jakości do ceny, szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: lilonkaa »

ooo o tej firmie nie słyszałam, muszę poczytać :) chciałabym jej kupić chociaż jeden garnek i patelnie i jak będzie zadowolona to na pewno będzie już sobie sama sukcesywnie taką kolekcję poszerzać.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: surayka »

Tu masz namiar na ich stronkę https://www.valdinox.pl/. Kolekcji jest sporo ale jeśli koleżanka ma takiego frika na punkcie gotowania i sporo eksperymentuje to polecam linię Expert ( produkty nadają się też do użycia w piekarniku). Dla mnie sam wygląd tych garnków jest super, taki niby prosty ale jednocześnie mega stylowy i elegancki. Na pewno będzie zadowolona :)
Awatar użytkownika
Vectorka
Posty: 41
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:29

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: Vectorka »

najlepiej jakiś garnek extra ;) przystosowany do każdego rodzaju kuchni ;) Ja tak zrobiłam, i oprócz tego, ze jest miłośniczka makaronów skompletowałam jej wszystkie rodzaje makaronów z Arrighi, penne, lasagne, świderki, gwiazdki itd ;)ładnie zapakowałam ;) Jest jeszcze jedno, -noże :) Ale w takie noże to już trzeba serio dużo dużo zainwestować
Awatar użytkownika
rikardinka
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:49

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: rikardinka »

Ja mam od nich póki co tylko patelnię i codzienne smażenie jajecznicy na śniadanie w końcu przestało być udręką :D rzeczywiście mają wysoką jakość, a ceny wbrew pozorom są umiarkowane.
Awatar użytkownika
margo89
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 22:32

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: margo89 »

Również szukam czegoś, tylko że na prezent świąteczny :) może warto właśnie jakiś sprzęcik kupić
Awatar użytkownika
emiliano920
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:33

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: emiliano920 »

Ja akurat razem z grupką znajomych wybieramy się do znajomej na parapetówkę i powiem szczerze, że bardzo długo zastanawialiśmy się, co jej kupić w prezencie, aż w końcu wybór padł na jakąś dobrą, porządną i jednocześnie stylową patelnię do naleśników, bo ona w ich robieniu jest mistrzynią. Myślę, że to, czego szukaliśmy znaleźliśmy na stronie https://www.aledobre.pl/4940,Patelnia_d ... SHULT.html
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: Lawanna »

Postaw na solidne garnki według mnie. Tu znajdziesz ciekawe, solidne i tanie zestawy https://gastroplaneta.pl/pl/producer/RedFox/44 znanego producenta. Bez wątpienia będzie zadowolona z takiego prezentu. Zwłaszcza, że jest miłośniczką gotowania.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: monka »

Akurat my dla naszej miłośniczki gotowania wybraliśmy noże. Długo szukaliśmy odpowiedniej oferty, ale jak zawsze - dostępna była w internecie. Skorzystaliśmy ze strony https://www.sklep-faktoria.pl/kategoria ... -kuchenne/ . Wydawało mi się, że jest tam najlepszy wybór i najciekawsze propozycje. Inwestycja była jak najbardziej dobra. Noże sprawdzają się świetnie i nic się z nimi nie dzieje. Dobrze wybrać noże dobrej firmy.

q temperatura
Grażka

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: Grażka »

Zdecydowanie jeżeli miłośniczka gotowania to patelnia ceramiczna się nada w 100% . Sama mam męża który ma bzika na tym punkcie i to był dla niego doskonały prezent. Znajdziesz taką na https://gerlach.pl/patelnie-z-powloka-ceramiczna za całkiem przyzwoite kwoty. Jedzenie w żadnych stopniu nie przyczepia się do patelni, łatwa w myciu, no czego chcieć więcej ?
Magaś90

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: Magaś90 »

lilonkaa pisze: ↑23 paź 2019, 10:48 Hej wszystkim :) wybieram się za miesiąc na parapetówkę do przyjaciółki, która jest zagorzała miłośniczką gotowania. Kuchnia to jej królestwo i wiem, że spędza w niej najwięcej czasu dlatego też chciałabym jej podarować coś, z czego będzie mogła kosztystać na co dzień i co sprawi, że jeszcze chętniej będzie się rozwijać na tej płaszczyznie. Pomysłałam o zestawie porządnych garnków. Ja sama nie mam zielonego pojęcia, jakie marki są w cenie, doradzicie ?
Pytanie zadane już dawno, ale myślę, że fajnym pomysłem dla osób lubiących gotować jest profesjonalny kurs gotownia - np. kuchnia hiszpańska, indyjska, etc.
Awatar użytkownika
Milinka
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2020, 16:59

Re: Prezent na parapetówkę dla miłośniczki gotowania :)

Post autor: Milinka »

W takim przypadku na pewno dobrze sprawdzi się porządny komplet noży, które posłużą przez długie lata. Warto poszukać czegoś na stronie: https://www.e-sas.pl/domdekor/noe/komplety-nozy bo tutaj wybór jest naprawdę duży, a komplety są w rozsądnych cenach.
ODPOWIEDZ