nowoczesne wózki spacerowe

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: surayka »

witajcie moi drodzy :) jakie modele wózków i firmy polecacie ? szukam spacerówki nowoczesnej, kompaktowej, w miare lekkiej. nie mam doświadczenia jesli chodzi o zakup wózków wiec bardzo mocno licze na Wasze wsparcie :)
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: lilonkaa »

hmm wiesz co poszukaj wpisow blogowych, w niektórych miejscach znajdziesz cale zestawienia i na ich podstawie na pewno łatwiej będzie Ci podjąć jakaś decyzje :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: ella_88 »

jak szukasz czegos nowoczesnego i designerskiego to koniecznie sobie zerknij na wozki z CAVOE :) poki co mozna juz kupic model OSIS ( mamy go) a niebawem ma się tez pojawić model AXO.

pranie dywanów piaseczno
Awatar użytkownika
ninjaa
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:24

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: ninjaa »

ja czekam wlasnie na axo ( na przelomie czerwca i lipca ma już być). to niby spacerówka ale przeznaczona dla dzieci od urodzenia :)siedzisko spacerowe rozklada sie zupelnie na plasko, oczywiscie jest opcja na dokupienie gondoli :) sam wyglad wozka robi wrazenie a i dane techniczne prezentuja sie super ( dobra amortyzacja, kompaktowosc, duze kola z gumowymi oponami). czekam i się już doczekać nie mogę :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: surayka »

bardzo Wam dziewczyny dziekuje za informacje :) o cavoe pierwsze slysze ale juz lece nadrabiac zaległości :)
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: kaktusowa »

Fajne te spacerówki, ale ja na razie używam tej od x-landera i w zupełności mi wystarczy, chcę co prawda jeszcze dokupić typowo wyjazdową x-fly ale to już przed samym wyjazdem ogarnę
małczuk kasia

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: małczuk kasia »

A ja polecam wózek camini frontera to spacerówka i gondola w jednym więc w razie potrzeby można go dowolnie składać i rozkładać.
Aśka

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: Aśka »

Air-x z anexa jest świetny. Ja jeżdżę nim od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Wózek wygodny, poręczny i zwrotny, dobrze sobie radzi na każdym terenie.
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: symboliczna »

Ja to samo mogę powiedzieć o moim x-landerze, też jestem bardzo zadowolona z tego wyboru bo wózek spisuje sie na medal, ma dobrą amortyzację, łatwo podbija pod krawężniki i radzi sobie nawet w trudniejszym terenie

informacje o wypadkach
Zośka

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: Zośka »

Air-x z anexa mogę polecić z czystym sumieniem. wygodny, zwrotny, lekko się prowadzi i jest mega poręczny.
Gośka

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: Gośka »

Zośka pisze: ↑21 gru 2020, 18:16 Air-x z anexa mogę polecić z czystym sumieniem. wygodny, zwrotny, lekko się prowadzi i jest mega poręczny.
Ja właśnie szukam dla swojego malucha jakiejś solidnej i dobrej spacerówki. Zastanawiam się nad tą air-x z anex, możesz powiedzieć o niej coś więcej, jak się sprawdza przy dłuższym użytkowaniu? W jakim wieku Twój maluszek się do niej przesiadł?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:53

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: asanka »

Jest tych wózków dużo, to fakt. Ja postawiałam na Volt Pro z Euro Cart i bardzo jestem zadowolona. Nic się z nim nie dzieje, a już trochę go mamy. Przede wszystkim jest lekki i po złożeniu mało miejsca zajmuje. Do tego jedną ręką można go złożyć lub rozłożyć (jeden ruch dosłownie). Oczywiście wybrałam kolor pudrowego różu, jest śliczny.
Zosieńka

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: Zosieńka »

My mamy anex air-x i jestem z niego zadowolona. Wózek jest wygodny, solidny i poręczny. Łatwy w obsłudze, szybko się składa i rozkłada- tak więc sama bez problemu sobie z nim radzę. Ma zwrotne koła i dobrą amortyzację, dobrze radzi sobie na każdym terenie.
Awatar użytkownika
fafi
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:29

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: fafi »

Tak, mi też sie podobają takie wózki, zwłaszcza w ciemniejszych kolorach, a konkretnie x-landery ładnie wyglądają z tymi wszystkimi bajerami, diody led w podnóżku to super pomysł, taki wózek kupiliśmy dla naszego synka, mam wrażenie że mi go inne mamy zazdroszczą :D
Kaśka

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: Kaśka »

Air-x z anexa jest super:) Sama mam taki własnie wózek i bardzo go sobie chwalę. Lekko i zwinnie się prowadzi, koła są zwrotne i mają dobrą amortyzację dzięki czemu wózek radzi sobie na każdym terenie. Łatwo i szybko się składa, a w bagażniku nie zajmuje wiele miejsca.
Jadźka

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: Jadźka »

Kaśka pisze: ↑14 kwie 2021, 11:51 Air-x z anexa jest super:) Sama mam taki własnie wózek i bardzo go sobie chwalę. Lekko i zwinnie się prowadzi, koła są zwrotne i mają dobrą amortyzację dzięki czemu wózek radzi sobie na każdym terenie. Łatwo i szybko się składa, a w bagażniku nie zajmuje wiele miejsca.
Ja mam air-x i mogę śmiało polecić;) Ma rozkładane siedzisko i regulowany podnóżek dzięki czemu maluszek podczas drzemki ma wygodnie:) Fajny jest też przedłużany daszek, który zapewnia dobrą ochronę. Ogólnie wózek jest solidny, wytrzymały i poręczny;)
Anonimą

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: Anonimą »

Air-x z anexa jest świetny. Ja jeżdżę nim od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Wózek wygodny, poręczny i zwrotny, dobrze sobie radzi na każdym terenie. Air-x z anexa jest świetny. Ja jeżdżę nim od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Wózek wygodny, poręczny i zwrotny, dobrze sobie radzi na każdym terenie.
inga

Re: nowoczesne wózki spacerowe

Post autor: inga »

surayka pisze: ↑23 cze 2020, 19:38 witajcie moi drodzy :) jakie modele wózków i firmy polecacie ? szukam spacerówki nowoczesnej, kompaktowej, w miare lekkiej. nie mam doświadczenia jesli chodzi o zakup wózków wiec bardzo mocno licze na Wasze wsparcie :)
Dokładnie, ja tez mam taki funkcjonalny i uniwersalny wózek który także rewelacyjnie wygląda czyli x-lander x-follow, moim zdaniem fajniejsze spacerówki niż ta nie znajdziesz, ma ona śliczne dopracowane detale, dostępna jest w modnych kolorach i przede wszystkim jest wygodna i leciutka!
ODPOWIEDZ