Wybór samochodu - Rzeszów

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Wybór samochodu - Rzeszów

Post autor: Rezig »

Witam!
Jakie auta i salon możecie mi polecić, jeśli chodzi o zakup Jeepa Cherokee. Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki, jeśli tak to oczywiście będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi! Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 61
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:37

Re: Wybór samochodu - Rzeszów

Post autor: lagodna »

W zasadzie ja chyba się wstrzymam z zakupem samochodu, bo wiem, że niedługo, bo w przyszłym roku mają wyjść nowe modele Audi. Przeczytałam o tym tutaj https://forum-mechaniczne.pl/portal/pre ... -2021-rok/ i myślę, że i mnie i mojego męża na to stać. Będziemy się wozić najlepszym samochodem, jaki można kupić w 2021 roku.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Wybór samochodu - Rzeszów

Post autor: Marels »

Ja tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez salon Auto Res który mieści się własnie w Rzeszowie. Ja kupiłem u nich Hyundaia i30 dla żony i dla siebie Jeepa Cherokee (no i do firmy jeszcze Ducato). Wszystko tak jak być powinno. Również jeśli chodzi o ich serwis samochodowy.
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Wybór samochodu - Rzeszów

Post autor: DamianNor »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z opinią poprzedników i również uważam, że warto postawić na Auto Res jeżeli chodzi o wybór dobrego nowego, bądź lekko używanego auta dla siebie, czy do firmy. My zdecydowaliśmy się postawić na Hyundaia i30, cena rozsądna i obsługa bardzo uprzejma oraz zapewniają naprawdę sprawną realizację. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Wybór samochodu - Rzeszów

Post autor: Rezig »

O proszę, czyli jednak już jakieś wskazówki mam :) Super, liczę że jeszcze temat nam się rozwinie.
smoła

Re: Wybór samochodu - Rzeszów

Post autor: smoła »

Jeśli chcecie zakupić samochód, a znacie się tylko na obsłudze kokpitu, to koniecznie sprawdźcie tę ofertę: https://lokalnydiagnosta.pl/sprawdzenie-auta-Szczecin/ . Możecie znaleźć tam lokalnych diagnostów, którzy chęcie pomogą wam ze zweryfikowaniem pojazdu. Do daje możliwość zakupu sprawnego auta i cieszenie się jazdą, a nie kombinatoryką, spowodowaną przez auto, które stoi w warsztacie.

chlorella vulgaris a chlorella pyrenoidosa
ODPOWIEDZ