Ślub w stylu retro

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Aleksja_93
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 14:54

Ślub w stylu retro

Post autor: Aleksja_93 »

Dzień dobry!
Wymyśliliśmy z mężem ślub w stylu retro :) Najlepiej ślub w plenerze, trochę w stylu amerykańskim i wesele w stodole :) Koniecznie blisko Warszawy!
Awatar użytkownika
dzesika88
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2020, 3:29

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: dzesika88 »

Trochę ponad godzinę drogi od Warszawy - Folwark Ruchenka. Cudowne miejsce. Brała tam ślub moja przyjaciółka, brałam ślub i ja i polecamy serdecznie!
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: waza »

Na pewno będą Wam potrzebne różne dekoracje ślubne w takim właśnie stylu. Bardzo szeroki wybór takich ozdób znajdziecie w sklepie internetowym Happenings.pl , więc polecam Wam rozejrzeć się tam w wolnej chwili, nie pożałujecie :)
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2020, 1:00

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: Aga »

Kochane, potrzebuję pomocy, porady. Przeglądam właśnie w internecie welony ślubne i zupełnie na jaki się zdecydować? Myślę o długim trzy metrowym ale tylko na ceremonię. Na wesele kupić krótszy czy wianek?
Awatar użytkownika
oaufderhar
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2020, 10:08
Lokalizacja: Katowice

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: oaufderhar »

To świetny wybór, taki ślub jest naprawdę klimatyczny, jest to coś ciekawego.
Awatar użytkownika
uschinner
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 15:26
Lokalizacja: Poznań

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: uschinner »

Zastanawiam się również nad nowoczesnymi ale i eleganckimi prezentami ślubnymi. Wiele słyszałam o pralinkach, które można spersonalizować. Co o tym sądzicie? Wyjątkowa forma, fantastyczna jakość i oryginalny wygląd sprawią, że goście na długo zapamiętają Wasze przyjęcie. Pamiętaj: prezenty dla gości weselnych nie muszą być duże, za to powinny być utrzymane w dobrym tonie.


_____________________________________
Planujesz ślub i wesele? Zadbaj o wyjątkowe prezenty dla swoich gości!
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 115
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: Arnie »

Można i tak, warto mieć na jakiś oryginalny ślub:) Pomyślcie też o jakiś atrakcjach weselnych, tych jest dużo do wyboru. Na stronie http://fotobudazwooda.pl znajdziecie piękną, drewnianą fotobudkę
Awatar użytkownika
Michalina_Miska7
Posty: 23
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:51

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: Michalina_Miska7 »

Moja siostra zrobiła swoje wesele w tak modnym teraz stylu boho... i ten styl wyróżnia się lekkością i kolorystyką nawiązującą do kolorów ziemi i natury. Wszystko było okej do momentu wyboru dekoracji i kwiatów. Do tego potrzebowałyśmy dobrej florystki i moja koleżanka poleciła nam firmę https://www.kwiaty-wschowa.pl/. Powiem wam, że florystka dobrała takie piękne kwiaty i tak to wszystko udekorowała, że do samego końca byłyśmy z siostrą pod dużym wrażeniem.
Awatar użytkownika
opera
Posty: 48
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:42

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: opera »

Też mieliśmy wesele bardziej w stylu retro, zgadzały się stroje, dekoracje, a ponadto udało nam się znaleźć salę w Hotelu i Restauracji Astra w Dąbrowie Górniczej https://www.astra.media.pl/wesela. Tam jest przepiękne wnętrze, które po pierwsze pomieściło wszystkich naszych gości, do tego mają korzystne ceny, a z dekoracjami sala wyglądała przepięknie i bardzo stylowo. Wesele się tam jak najbardziej udało, obsługę mają super, jedzenie pyszne, polecam.
eżka

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: eżka »

Jest to dość ciekawe aczkolwiek nadal niezbyt popularne rozwiązanie :P jednak teraz jest na rynku tak dużo dodatków, ze spokojnie można taki ślub zorganizować. Tylko jaką suknię ślubną wtedy wybrać ? Myślicie, ze coś z oferty salonu Agnes Fashion Group by się sprawdziło https://www.agnesfashiongroup.pl/wyprzedaz-poznan? Ogólnie ich oferta jest mocno rozbudowana, suknie są piękne a przy tym w korzystnych cenach :)
Grębjan

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: Grębjan »

Folwark Ruchenka to przepiękne miejsce. Nie wiem, czy wiesz, ale można wziąć także ślub kościelny w plenerze. Naprawdę. Miałem przyjemność fotografować taką uroczystość. Organizacja wymaga nieco zachodu, ale jest to do zrobienia. Nie ma co ukrywać, że śluby pod gołym niebem są znacznie bardziej urokliwe od typowych kościelnych we wnętrzach ciemnych kościołów.
agataa

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: agataa »

A czy ktoś z was zamawiał może suknię ślubną na stronie https://suknieboho.pl ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym, czy zamówić tam również coś dla siebie. Tak na pierwszy rzut oka - to bardzo mi się spodobały i mam wrażenie, że należycie są też zrobione. A czy wy macie coś do napisania na ich temat?
Bartłomiej623

Re: Ślub w stylu retro

Post autor: Bartłomiej623 »

Jeżeli szukacie wieczór panieński pomysły to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie genialny poradnik ślubny, z którego sam korzystałem. Czy ktoś z Was również z niego korzystał?
ODPOWIEDZ