Reklama zewnętrzna do sklepu

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Miłomir_68
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 11:31

Reklama zewnętrzna do sklepu

Post autor: Miłomir_68 »

Zastanawiam się, jaka reklama zewnętrzna będzie najlepsza do sklepu samochodowego? Dodam, że nie jest to jakaś duża firma, bo działamy tylko i wyłącznie lokalnie, póki co nie zamierzamy też wprowadzać sprzedaży internetowej, więc jeśli chodzi o reklamę, to też chcemy dotrzeć do lokalnych potencjalnych klientów. Dajcie mi znać, co się u Was sprawdza.
fiolkaa

Re: Reklama zewnętrzna do sklepu

Post autor: fiolkaa »

Myślę, że w tym wypadku też mogłyby się fajnie sprawdzić również tablice informacyjne/reklamowe https://antare.pl/pl/uslugi/tablice-rek ... formacyjne . Tego typu materiały reklamowe są popularne i mają całkiem sporą skuteczność przekazu, budują też rozpoznawalność marki.
ludmiłaa

Re: Reklama zewnętrzna do sklepu

Post autor: ludmiłaa »

Wszystko zależy - co potrzebujecie? Czym chcielibyście zaskoczyć klientów? Jak przykładowo chodzi o takie aspekty, jak gadżety reklamowe, to tutaj https://lrps.pl/ macie w tym zakresie spory wybór . Tam zamówicie dowolne produkty z nadrukiem swojego loga, co wzmocni z pewnością rozpoznawalność waszej firmy.
owocnie

Re: Reklama zewnętrzna do sklepu

Post autor: owocnie »

Mam nadzieję, że myślicie o tym, jak reklama nie tylko pracuje na nasze zarobki, ale dodatkowo, jak wspiera nasze możliwości. Warto też podejść do niej jak do sprawy psychologicznej. Można powiedzieć, jak wpływa reklama i co nam ogólnie daje. Dlatego warto to sprawdzić. Moim zdaniem może Wam to pomóc. Czekam na informacje z Waszej strony.
dankaa

Re: Reklama zewnętrzna do sklepu

Post autor: dankaa »

Ogólnie widziałam, że bardzo dużo osób zachwalało sobie też jednak kalendarz na spirali 2023 . Co do kalendarzy to są one bardzo solidnie wykonane i przede wszystkim też wybór jest tutaj wielki, więc może jednak wam się spodoba ta oferta

kaloryfer żeliwny waga
ODPOWIEDZ