Produkty fryzjerskie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lawanna
Posty: 105
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Produkty fryzjerskie

Post autor: Lawanna »

Jeżeli prowadzicie swój salon fryzjerski to tutaj barbersupply.pl znajdziecie najlepsze produkty fryzjerski w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdziecie tam dosłownie wszystko, co będzie Wam niezbędne w Waszym salonie. Ja kupowałem własnie tam i jestem bardzo zadowolony z tego.
Ciekawe, jak to jest odczuwać emocje tak intensywnie i pomimo to przeżyć.
Awatar użytkownika
shirlley
Posty: 85
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:02

Re: Produkty fryzjerskie

Post autor: shirlley »

W sklepie https://hairstyler.pl/catalog/category/ ... le/id/114/ znajdziecie mnóstwo najróżniejszych artykułów fryzjerski- od wszelkiego typu sprzętów, po kosmetyki. Nie brakuje nawet profesjonalnych, praktycznych mebli, które wyglądają nowocześnie.
kłoska

Re: Produkty fryzjerskie

Post autor: kłoska »

Ze sprzętu fryzjerskiego to na pewno mogę polecić babylissPRO, mają mnóstwo bardzo dobrych urządzeń. Cenię ich za jakość wykonania, funkcjonalność urządzeń, zawsze też dbają żeby urzadzenia estetycznie wyglądały, klienci szczególnie dopytują o sprzety w kolorze GOLD mam mm.in. trymer, golarkę wlaśnie z taką obudową.
źukla

Re: Produkty fryzjerskie

Post autor: źukla »

kłoska pisze: ↑17 sty 2021, 10:48 Ze sprzętu fryzjerskiego to na pewno mogę polecić babylissPRO, mają mnóstwo bardzo dobrych urządzeń. Cenię ich za jakość wykonania, funkcjonalność urządzeń, zawsze też dbają żeby urzadzenia estetycznie wyglądały, klienci szczególnie dopytują o sprzety w kolorze GOLD mam mm.in. trymer, golarkę wlaśnie z taką obudową.
Ze sprzętów na pewno moge polecić Babyliss PRO, pracuję już od dłuższego czasu na ich urządzeniach, są świetne, dobrze zaprojektowane z dbalością o szczegóły i design,kupiłam niedawno karbownicę tej marki, jestem z niej zadowolona
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Produkty fryzjerskie

Post autor: modny »

Akurat ja niestety na samych produktach fryzjerskich się nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to przy okazji mogę każdemu polecić bardzo fajną aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-loui ... 1006590394 gdyż tak naprawdę dzięki niej każdy z nas może z domu zarezerwować sobie miejsce u fryzjera.
ODPOWIEDZ