ovale.pl Opinie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Alfred72
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2019, 20:14

ovale.pl Opinie

Post autor: Alfred72 »

Czy macie jakieś doświadczenia z firmą Ovale? Potrzebuję szybkiego wykonania zdjęcia nagrobkowego.
Awatar użytkownika
Angelika-96
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2019, 12:04

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: Angelika-96 »

Mogę Ci polecić tę firmę. Mają bardzo dobre ceny i naprawdę szybko i sprawnie realizują zamówienia. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie ovale.pl.
Awatar użytkownika
Achilles_81
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2019, 2:53

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: Achilles_81 »

Potwierdzam, Ovale wykonuje świetnej jakości zdjęcia na nagrobki, kolorowe i czarno-białe. Nie zawiedziesz się.
Awatar użytkownika
rzeżucha
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:55

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: rzeżucha »

Wiadomo, że można z takim czymś zwrócić się do jakieś firmy lecz musimy liczyć się z kosztami. Dlatego też bardzo fajną alternatywą jest samemu wykonanie takiej obróbki zdjęcia. W końcu są do tego bardzo dobre programy jak chociażby ten https://www.rivasoft.pl/photoshop-cc-cat-1150 którego vray cena jest bardzo niska. Poza tym kupując ten program otrzymujemy dostęp do wszystkich przyszłych wydań, dzięki czemu można zawsze korzystać z najnowszej wersji. Czyli możemy do woli zajmować się przerabianiem obrazów według własnych wymagań
Awatar użytkownika
juri-75
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:21

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: juri-75 »

Polecam firmę Ovale, jakieś pół roku temu zamawiałem u nich zdjęcia na grób rodziców. Są bardzo eleganckie i pięknie sie prezentują. Po pół roku wciąż są w idealnym stanie.
Awatar użytkownika
Delinda
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2020, 18:46

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: Delinda »

Mogę potwierdzić jakość ovale.pl. Odtworzyli starą i trochę zniszczoną fotografię dziadka. Duży plus za szybką realizację zlecenia.
Awatar użytkownika
pani
Posty: 48
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:14

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: pani »

No co prawda mnie interesuje fotograf ślubny Katowice , ale to, co mówicie, o odnowieniu starych zdjęć też mnie ciekawi, dzięki, sprawdzę tę ofertę. Sama tak naprawdę nie jestem w potrzebie i taka usługa byłaby dla kogoś, ale na pewno dziękuję Wam w jej imieniu za te wskazówki. Na pewno będzie zadowolona i to muszę wam przyznać.
Awatar użytkownika
Chociemira83
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:40

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: Chociemira83 »

Firma Ovale przygotowała przepiękne zdjęcia na grób moich rodziców. Dodatkowo mają bardzo przystępne ceny.
Awatar użytkownika
elmira1974
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2019, 15:25

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: elmira1974 »

Miałam zamówienie na fotografię nagrobkową na krysztale, o niestandardowym kształcie. Na szczęście znalazłam firmę Ovale, która bezproblemowo zrealizowała moje zamówienie.
Awatar użytkownika
damian-86
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 3:07

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: damian-86 »

Brat też odnawiał w zeszłym roku pomnik naszego dziadka i zamawiał zdjęcie na porcelanie właśnie z ovale.pl. Fotografia była wykonana naprawdę szybko i bardzo porządnie. Polecam.
Awatar użytkownika
Bogdał
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 0:31

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: Bogdał »

Ja też mogę polecić. Dwa lata temu zamawiałem na ovale.pl zdjęcie po śmierci ojca i jakość obsługi i fotografii była bardzo dobra. A i cena nie była wygórowana.
Awatar użytkownika
Inka1986
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 3:08

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: Inka1986 »

Bardzo rozsądne ceny i szybka realizacja zamówień przekonały mnie do skorzystania z ich oferty. Wykonywane przez nich zdjęcia zachowują długo wysoką jakość.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
wolimir
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 9:00

Re: ovale.pl Opinie

Post autor: wolimir »

W Ovale mają różnorodne formaty fotografii nagrobkowej, dzięki czemu podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia. Polecam.

gorąca lodówka
ODPOWIEDZ