opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: lilonkaa »

Moje drogie Wy wszystko wiecie to może będziecie mi w stanie pomóc :) Czy może kojarzycie firmy, które obecnie zatrudniają pracowników i organizują zlecenia pracy w Niemczech ? Interesuje mnie praca jako opiekunka osób starszych. z góry bardzo bardzo dziękuje za pomoc :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: ella_88 »

Moja Droga odpowiedz jest prosta - agencja pracy DOLCE VITA :) Sprawdzony i naprawdę rzetelny pracodawca :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: surayka »

potwierdzam to co pisze ella_88 :) ja też wyjeżdzam z nimi od lat, stałe zlecenia, terminowe wypłaty.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: lilonkaa »

bardzo dziękuje dziewczyny za informacje :) A orientujecie się czy oni teraz szukają pracownikow ?
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: surayka »

lilonkaa pisze: ↑12 maja 2020, 9:14 bardzo dziękuje dziewczyny za informacje :) A orientujecie się czy oni teraz szukają pracownikow ?
no pewnie, szukają na pewno możesz śmiało do nich dzwonić. Ogólnie z tego co się orientuje to mają mega korzystne stawki ( w porownaniu do innych agencji pracy tego typu), oferują pracę na podstawie umowy. Zapewniają nawet dojazd na miejsce pracy także wszystko jak należy :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: waza »

A czy umiecie płynnie mówić po niemiecku? Jeśli nie, to żaden problem. Niektórzy pracodawcy oferują zatrudnienie na takim stanowisku bez konieczności znajomości języka. Na stronie internetowej https://pl.europa.jobs/praca-w-niemczech/bez-jezyka możecie przejrzeć sobie takie właśnie oferty zatrudnienia, polecam ;)
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: lilonkaa »

dzięki surayka za informacje :) jestem już po rozmowie telefonicznej i wszystko wskazuje na to, ze niebawem dojdzie też do spotkania w biurze :) Będę dawać znać jeśli uda się coś pchnąć do przodu :)

przygody fryderyki czyli bajki terapeutyczne
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: surayka »

i jak tam lilonkaa? już pewnie po spotkaniu ? daj znac czy jestesmy już koleżankami po tzw fachu :)
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: mado »

Jeśli ktoś zamierza podjąć pracę właśnie w takim charakterze, to są firmy które pomagają taką właśnie pracę zorganizować. Bardzo dobre opinie posiada https://nursecare24.pl/ , pomogą wybrać najbardziej pasującą ofertę pracy, spełniającą oczekiwania. Jak do każdej trzeba mieć predyspozycje, tutaj cierpliwość, podejście do potrzeb osób starszych jest z pewnością potrzebne. Znacznie łatwiej polegać na pomocy takiej właśnie firmy, tym bardziej że pomagają we wszystkim, łącznie z dokumentami i organizacją wyjazdu.
bebe456

Re: opieka nad osobami starszymi w Niemczech - jaki pracodawca?

Post autor: bebe456 »

Jeśli ktoś chciałby zatrudnić się jako opiekunka osób starszych w Niemczech, to polecam sprawdzić oferty pracy u SeniHelp24 i podjąć z nimi współpracę. W tym zawodzie na pewno najważniejsze jest to, aby celować w sprawdzone oferty i świetne warunki. Uwadze nie umyka też wartość wynagrodzenia - tutaj jest odpowiednia.
ODPOWIEDZ