najlepsza suszarka do włosów jaka?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
dębbi

najlepsza suszarka do włosów jaka?

Post autor: dębbi »

Dziewczyny żywot mojej starej suszarki dobiega końca, stary sprzęt nie ma wielu bajerów, pewnie technologia poszła do przodu, przydało by się kupić coś na dłużej, chętnie bym kupiła sprzęt z dyfuzorem bo moje włosy lubią się kręcić. Co polecacie? Znacie markę Babyliss, jak oceniacie ich sprzęty?
Niuśka

Re: najlepsza suszarka do włosów jaka?

Post autor: Niuśka »

ja to sobie tak zniszczylam wlosy suszarką że teraz wolę jej nie uzywać. fryzjerka poleciła mi za to bardzo fajny zestaw duo Cicatrifios inoar w ktorego sklad wchodzi szmpon i odzywka. Produkty odnawiaja i odbudowują strukture wlosów, zmiekczają i uelastyczniają i skracają proces suszenia Poza tym wlosy naprawdę są pełne blasku i życia
jońka

Re: najlepsza suszarka do włosów jaka?

Post autor: jońka »

dębbi pisze: ↑22 kwie 2021, 13:58 Dziewczyny żywot mojej starej suszarki dobiega końca, stary sprzęt nie ma wielu bajerów, pewnie technologia poszła do przodu, przydało by się kupić coś na dłużej, chętnie bym kupiła sprzęt z dyfuzorem bo moje włosy lubią się kręcić. Co polecacie? Znacie markę Babyliss, jak oceniacie ich sprzęty?
Babyliss jak najbardziej polecam, mają bardzo dobre urządzenia do stylizaji wlosow, jak szukasz fajnej suszarki to pomyśl o modelu Hydro Fusion, ma podwójną jonizacje, moje wlosy dzięki niej są duzo gładsze i wyglądają zdrowiej
ODPOWIEDZ