Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Róża

Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: Róża »

Witajcie wszyscy :) w końcu, po kilku miesiącach starań udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny i kupić mieszkanie od dewelopera w Szczecinie. Teraz to czego obawiam się najbardziej - wykańczanie. Myślę o tym by poszukać firmy, która zajmie się tym za mnie, tak żebyśmy my za jakiś czas mogli się tylko wprowadzić. Może znacie takie firmy i podzielicie się namiarem ?
niśka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: niśka »

moja siostra kupowała kiedyś mieszkanie ( już gotowe i wykończone) od firmy NMSzczecin. Z tego co wiem to oni oferują też takie usługi związane z wykańczaniem mieszkań w stanie deweloperskim. Poczytaj :)
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 298
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: smutek »

Uważam, że zakup nieruchomości to zawsze dobry pomysł na inwestycję. Szczególnie w miastach takich jak Warszawa, gdzie jest wielu studentów i można liczyć na szybki wynajem. Dlatego polecam zajrzeć do dewelopera https://slawbud.pl. Propozycji jest wiele
węcka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: węcka »

tak potwierdzam słowa niśki, ja sama korzystam z ich oferty jakoś na początku tego roku. Mieszkam w mieszkaniu zrobionym id A do Z wedle moich życzeń :)
Róża

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: Róża »

węcka pisze: ↑19 lis 2020, 11:46 tak potwierdzam słowa niśki, ja sama korzystam z ich oferty jakoś na początku tego roku. Mieszkam w mieszkaniu zrobionym id A do Z wedle moich życzeń :)
dzięki dziewczyny! A możesz mi coś napisać więcej jak to wygląda od strony technicznej ?

zewnętrzne schody drewniane
węcka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: węcka »

umawiasz się na spotkanie z archiotektem, wspólnie tworzycie projekt mieszkania. Możesz zasugerowac tu jaki styl Ci odpowiada i ogólnie jaka jest Twoja wizja, a potem w sumie nie musisz robić już nic :) to firma sama dba o to by projekt był realizowany zgodnie z planem. Ty wprowadzasz się na gotowe. Także myślę, że warto się z nimi skontaktować bo to to, czego szukasz :)

s40 reader
Awatar użytkownika
zana
Posty: 100
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:28

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: zana »

Jeżeli szukacie super oferty mieszkaniowej w Polsce to jesteście w dobrym miejscu bo polecam wam firmę https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... rumia.html Oferta mieszkań dewelopera powinna was jak najbardziej zainteresować ! :)
Róża

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: Róża »

bardzo bardzo dziękuje za pomoc :) jestem już po kontakcie telefonicznym, spotkanie zaplanowane na przyszły tydzień :) trzymajcie kciuki :)
Awatar użytkownika
symboliczna
Posty: 92
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:37

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: symboliczna »

Jeśli martwi Cię wykańczanie mieszkania deweloperskiego pod klucz to rozejrzyj sie na osiedlach które Atal buduje, można od niech kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz takim jakie chcesz
węcka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: węcka »

Róża pisze: ↑10 gru 2020, 12:10 bardzo bardzo dziękuje za pomoc :) jestem już po kontakcie telefonicznym, spotkanie zaplanowane na przyszły tydzień :) trzymajcie kciuki :)
o to super, w takim razie jak nie zapomnisz to daj znać jak tam wrażenia po spotkaniu :) teraz to w ogole taki gorący świąteczny okres i fajnie, ze udalo sie ustalic tak szybki termin spotkania :)
Róża

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: Róża »

Słuchajcie wystartowaliśmy :) projekt już mniej wiecej zrobiony w całości, jeszcze tylko jakieś drobne poprawki zostały i niebawem na mieszkanie wchodzi ekipa, która będzie ten projekt realizować :) jak miło mieć tą świadomość, ze nie muszę samodzielnie wszystkiego doglądać :)
węcka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin )

Post autor: węcka »

Róża pisze: ↑26 sty 2021, 6:50 Słuchajcie wystartowaliśmy :) projekt już mniej wiecej zrobiony w całości, jeszcze tylko jakieś drobne poprawki zostały i niebawem na mieszkanie wchodzi ekipa, która będzie ten projekt realizować :) jak miło mieć tą świadomość, ze nie muszę samodzielnie wszystkiego doglądać :)
No to kapitalna wiadomość :) Cieszę się, że udało się wszystko w sumie tak szybko zgrać i zacząć działać :) ani się obejrzysz a będziesz się już wprowadzać do swojego wymarzonego mieszkanka :) trzymam kciuki i fajnie by było jakbyś się za jakiś czas pochwaliła efektem końcowym :)
ODPOWIEDZ