Jaki sklep z zabawkami polecacie?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ulryka86
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2019, 19:14

Jaki sklep z zabawkami polecacie?

Post autor: Ulryka86 »

Cześć! Znacie może jakieś dobrze wyposażone sklepy z zabawkami? Szukam ciekawych zabawek dla moich dzieci. Głównie zależy mi na pojazdach zdalnie sterowanych i domkach dla lalek.

żarówki led ans
Awatar użytkownika
Mieczyslawa-94
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:08

Re: Jaki sklep z zabawkami polecacie?

Post autor: Mieczyslawa-94 »

Z tego co wiem, to szeroką ofertę pojazdów zdalnie sterowanych ma sklep super-toys.pl. Może znajdziesz odpowiednią zabawkę w ich asortymencie?
Awatar użytkownika
Zenobia
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2019, 19:57

Re: Jaki sklep z zabawkami polecacie?

Post autor: Zenobia »

Hmm dokładnie, super-toys to bardzo dobrze wyposażony sklep. Zawsze zamawiam tam zabawki dla dzieciaków na jakieś okazje – jak święta czy urodziny. 
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Jaki sklep z zabawkami polecacie?

Post autor: Mriolka »

Najlepiej oczywiście poszukać w sieci. Tak na spokojnie przeglądniecie oferty, porównacie ceny, może też i poszukacie dokładnych recenzji. Sprawdźcie sobie może tu sklep internetowy https://haribi.pl i ich ofertę. Myślę, że spokojnie coś odpowiedniego tu znajdziecie na prezent.
Awatar użytkownika
marta6767
Posty: 134
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:14

Re: Jaki sklep z zabawkami polecacie?

Post autor: marta6767 »

To, jaki sklep powinieneś wybrać w dużej mierze zależy od tego, jakiego typu zabawkę chcesz kupić. Czy już wiesz, co chcesz podarować dziecku? Ja, proponowałabym Ci zdecydować się na pluszaka. Tutaj: https://whisbear.com/pl/blog/co-daje-dz ... zytulanka/ można przeczytać o ich pozytywnym wpływie na rozwój dziecka.
Awatar użytkownika
tripka
Posty: 54
Rejestracja: 01 mar 2020, 23:55

Re: Jaki sklep z zabawkami polecacie?

Post autor: tripka »

myślę, że dla dzieci idealne będą klocki plus plus :) naprawdę super klocki i konkretne, rozwijają kreatywność i nakłaniają do myślenia, nie sa drogie i nie zawierają szkodliwego plastiku
ODPOWIEDZ