drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
olguśka

drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: olguśka »

hej hej wszystkim :) Moi drodzy chcę na dniach zamówić drzwi drewniane do domu i wpadła mi w oko oferta producenta Kris Drzwi. Ktoś z Was już korzystał z ich oferty i podzieli się opinią ?
ześka

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: ześka »

ja polecam. jakość drzwi naprawdę z wysokiej półki a ceny bardzo rozsądne. Zamawialiśmy u nich drzwi wewnętrzne do domu, realizacja na czas, kontakt z właścicielem też bardzo sympatyczny i konkretny.
anuśka

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: anuśka »

drzwi zewnętrzne też spokojnie można zamawiać. Ogólne firma trzyma poziom, drzwi są solidnie wykonane, z dobrego gatunkowo drewna ( my akurat mamy litą sosnę).
olguśka

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: olguśka »

oo dzięki dziewczyny za błyskawiczną pomoc, w takim razie będziemy zdejmować wymiary i składać zamówienie :)
anuśka

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: anuśka »

Najlepszego w 2021 roku dziewczyny :) i jak tam olguśka udało się złozyć zamówienie ? To dobra decyzja, nikt na rynku nie robi takich drzwi drewnianych jak oni także na pewno będziesz zadowolona :)
olguśka

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: olguśka »

anuśka pisze: ↑05 sty 2021, 11:28 Najlepszego w 2021 roku dziewczyny :) i jak tam olguśka udało się złozyć zamówienie ? To dobra decyzja, nikt na rynku nie robi takich drzwi drewnianych jak oni także na pewno będziesz zadowolona :)
dzięki i wzajemnie, wszystkiego dobrego :) tak zamówiłam zaraz po świetach, teraz tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na zamówienie. Tak za około 1,5 -2 miesiące powinny już być u mnie :)
anuśka

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: anuśka »

niebawem pewnie drzwi już do Ciebie dotrą ( a może już są zamontowane? ). W każdym badz razie jak nie zapomnisz to daj nam tu znać jak wrażenia :) my kupiliśmy w tamtym roku dzialke i bedziemy niebawem stawiac domek letniskowy, tez pewnie zamowie u nich drzwi :)
Szymuś12

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: Szymuś12 »

Nie wiem czy drzwi drewniane są dobrą opcją, aczkolwiek każdy kupuje to co mu się podoba. Jeśli chodzi o mnie to ogólnie uważam, że nie warto wymieniać całych drzwi, ponieważ naprawa zamków nie jest droga i lepiej zapłacić za wymiane niż kupować całe drzwi.
Adaś45

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: Adaś45 »

Jeśli chodzi o drzwi to uważam, że czasami wystarczy wymiana okuć np. w takich drzwiach/oknach tarasowych. Sporo osób chce od razu wymieniać całe drzwi ale nie zawsze jest to jedyne rozwiązanie. Warto zastanowić się nad innymi opcjami, które mogą być korzystniejsze.
Fęlas

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: Fęlas »

Nie raz spotkałem się z problemami z instalacją normalnej jakości folii na oknach i zdałem sobie sprawę, że nie wszystkim firmom w tym zakresie należy ufać. Nie wszyscy wiedzą, jak to zrobić jakościowo i często dla wielu klientów staje się to prawdziwym problemem. To naprawdę trudne.

replika desert eagle
Dęon

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: Dęon »

Naprawdę trudno jest zainstalować różne konstrukcje okien i wszelkiego rodzaju dodatkowe rzeczy dla nich. To może okazać się źle ustawione, ale wciąż udało mi się znaleźć tych, którzy wiedzą, jak zrobić wszystko solidnie folia na okna https://www.folie-expert.pl/folia-na-okna Ta firma wysyła nawet narzędzie kurierem dla tych, którzy zamawiają od nich folię do okien i jest to dość wygodne!
Rafał MichŚ

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: Rafał MichŚ »

Ja mam swoje drzwi do domu z firmy PENDRAGON https://www.pendragon.pl/kontakt/ i powiem wam, że drzwi bardzo dobrze pracują i nic się z nimi nie robi a jak wiadomo mając dzieci to różnie może być bo dzieci trzaskają drzwiami albo otwierają z impetem.

ak74 full auto
Miłosz

Re: drzwi drewniane - KRIS DRZWI

Post autor: Miłosz »

Ja ostatnio znalazłem świetne drzwi na wymiar we Wrocławiu. Dzięki firmie Drzwi Wroc, nareszcie mam idealnie dopasowane drzwi do mojego mieszkania, bez męczenia się i podcinania ich z każdej stronę samodzielnie. Niestety większość marketów każde długo czekać na taką usługę, a tutaj miałem drzwi praktycznie od ręki.
ODPOWIEDZ