Chcę sprzedać mieszkanie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rose
Posty: 76
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:16

Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: rose »

Muszę pilnie sprzedać mieszkanie i zastanawiam się, czy skorzystać z biura nieruchomości (polecano mi m.in. https://doexpert.pl/ ), czy dać ogłoszenia samodzielnie i samej wszystko załatwiać. A może ktoś mógłby polecić jakieś dobre agencje nieruchomości , które biorą nie za dużą prowizję i są w miare skuteczne? Zależy mi na szybkiej sprzedaży w cenie trochę mniejszej niż wartość rynkowa.
Awatar użytkownika
stefek
Posty: 48
Rejestracja: 25 cze 2019, 6:04

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: stefek »

Co do pilnej sprzedaży nieruchomości to ja nie wiem czy uda nam się szybko sprzedać. Ale tak czy inaczej skorzystała bym bardziej z pomocy jakiegoś biura nieruchomości. Z tego co się orientuję to jest wiele tego typu biur które z pewnością nam w tym pomogą. Bardzo dobrymi opiniami cieszą się te ogłoszenia https://szukajlokum.pl/nieruchomosci/podkarpackie Zadzwoń tam i dowiedz się być może pomogą Ci w szybkiej sprzedaży mieszkania
Awatar użytkownika
rzeżucha
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:55

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: rzeżucha »

Sprzedać mieszkanie można na wiele różnych sposobów. Między innymi można do tego wykorzystać taki darmowy serwis ogłoszeniowy gdyż dzięki temu możemy dodać nasze ogłoszenie bez żadnych pośredników. Także my raczej skorzystamy z tego typu rozwiązania gdyż o wiele szybciej można w ten sposób sprzedać nie tylko mieszkanie ale także wiele innych rzeczy
Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: mado »

Początkowo też chciałam sprzedać mieszkanie w Warszawie. W sumie dobrze się stało, że od razu nie trafił się kupiec. Znajomy doradził mi żebym wynajęła to mieszkanie i faktycznie, lepsza to inwestycja niż sprzedać mieszkanie i trzymać pieniądze na koncie. Po czasie też zarządzanie najmem powierzyłam Per modum. Dużo lepiej i wygodnie dla mnie, nawet nie jeżdżę do tego mieszkania i nie sprawdzam.
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2019, 20:53

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: asanka »

W sumie to nie wiem czy łatwiej i szybciej jest sprzedać mieszkanie czy kupić. Pewnie zależy od konkretnej sytuacji. A chcąc sprzedać mieszkanie warto skorzystać z portali ogłoszeniowych, gdzie można zamieścić swoje ogłoszenie. Możliwe jest dodawanie ogłoszeń za darmo co może znacznie przyspieszyć znalezienie kupca.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 94
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: papier »

Jeśli chcesz pilnie sprzedać mieszkanie to może zainteresuje Cię skup nieruchomości Kraków ? Firma skupująca mieszkania zajmie się rzetelną wyceną, szybko poinformuje jakie pieniądze są w stanie zapłacić za nieruchomość. Jeśli się zdecydujesz to już na drugi dzień możecie podpisać umowę i od razu przy notariuszu zostanie wykonany przelew na ustaloną kwotę. Nie ma możliwości by szybciej i pewniej sprzedać mieszkanie.
Kryśminia

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: Kryśminia »

Jeżeli będziesz wtedy zastanawiał się, czy warto kupić dom, a może mieszkanie - warto abyś przeczytał artykuły od ekspertów ds. nieruchomości na ten temat. Jednym z nich jest świetny materiał https://inkomsa.pl/dom-czy-mieszkanie-we-wroclawiu/. Zapoznaj się z merytoryka i zastanów się, być może warto wziąć takie mieszkanie bezpośrednio od dewelopera.
Awatar użytkownika
modny
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:17

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: modny »

Jeśli nadal chcemy sprzedać nasze mieszkanie i nie mamy czasu na to aby czekać na ofertę to jest bardzo fajne i szybkie rozwiązanie. Ja kontaktowałem się z firmą http://axnieruchomosci.pl/ gdyż wiedziałem dokładnie, że oni zajmują się właśnie skupowaniem nieruchomości za gotówkę. Polecam z nimi się skontaktować.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 41
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:07

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: Matylda »

Najlepiej skorzystać usług rzetelnej firmy, która ma w tej branży spore doświadczenie. Nawet jeśli są jakieś obciążenia to oddłużanie nieruchomości jest możliwe. Dobrze byłoby poczytać artykuł na ten temat. Ja nie byłam tego świadoma, a teraz wiem jak pomóc siostrze i szwagrowi. Muszą po prostu w pierwszej kolejności starać się o ugodę z bankiem.
zośka

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: zośka »

mam dwa mieszkania na terenie Warszawy przyszedł taki moment w moim życiu, że muszę niestety pozbyć się obu z nich. Zastanawiam się czy doradztwo nieruchomości Warszawa może mi w jaki sposób pomóc oszacować wartość mieszkań oraz przeprowadzić całą procedurę. Czy tak to działa?
zośka

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: zośka »

mnie niestety dotyczy przymusowa sprzedaż lokalu we wspólnocie mieszkaniowej.
Zastanawiam się czy w związkuy z tym, ze mieszkanie przynależy do wspóloty mam jakieś dodatkowe obowiązki czy cała sprzedaż odbywa się w normalnym trybie? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Gołąb

Re: Chcę sprzedać mieszkanie

Post autor: Gołąb »

W takiej sytuacji ja na pewno jestem w stanie polecić skontaktowanie się z firmą https://skupujemym.pl/ gdyż właśnie oni bez większego problemu zajmują się skupowaniem nieruchomości za gotówkę. Muszę przyznać, że jak najbardziej jest to fajna opcja i ja już nawet miałem okazję z niej skorzystać.
ODPOWIEDZ