Poduszka na bolący kręgosłup

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
Dominika96
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2019, 22:42

Poduszka na bolący kręgosłup

Post autor: Dominika96 »

Cześć, używacie poduszek ortopedycznych? Jak to wygląda w waszym przypadku, czujecie różnicę? Mam problem z bólami kręgosłupa i myślę nad zakupem takiej poduchy ;)
Awatar użytkownika
Paskal91
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2019, 7:20

Re: Poduszka na bolący kręgosłup

Post autor: Paskal91 »

Dzięki takiej poduszce wreszcie mogę się porządnie wyspać, więc w moim przypadku jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Lepiej, żebyś kupiła coś naprawdę dobrej jakości. Duży wybór poduszek ortopedycznych znajdziesz w sklepie https://alvare.pl/poduszki-ortopedyczne. To polski producent, którego produkty są bardzo trwałe i solidnie wykonane.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Poduszka na bolący kręgosłup

Post autor: maia »

Kiedyś stosowałam, ale to nic nie dawało. W zasadzie dopóki nie rozpoczęłam leczenia w klinice doktora Tomasza Stengerta McKenzie Clinic w Poznaniu https://www.mckenzie.pl/oferta, to nic nie przynosiło mi ulgi. Dopiero tam podczas leczenia zaczęłam odczuwać, że ból znika, nagle mogłam stać przez godzinę albo i dłużej bez przenikliwego bólu kręgosłupa. Niesamowicie mi tam pomogli, są naprawdę rzetelni, polecam.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Poduszka na bolący kręgosłup

Post autor: waza »

Każdy, kto cierpi na ból kręgosłupa wie, jak bardzo potrafi być to uciążliwe... niestety przez to, że mamy pracę siedzącą, jesteśmy narażeni na takie dolegliwości bardziej niż kiedyś. Ostatnio natknęłam się w sklepie na specjalne poduszki sensoryczne, które podobno mogą pomóc uporać się z takim właśnie bólem ;) Można na nich siedzieć na przykład podczas pracy przy komputerze, ale można je również wykorzystać do różnego rodzaju ćwiczeń. Czy ktoś z Was miał z takimi poduszkami kiedyś do czynienia?
ODPOWIEDZ