Sesja reklamowa dla sklepu

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
izajasz
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 2:30

Sesja reklamowa dla sklepu

Post autor: izajasz »

Cześć, szukam dobrego studia fotograficznego w Gdańsku, które specjalizuje się w sesjach reklamowych. Potrzebuję kilku zdjęć do sklepu internetowego. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Marta90
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:31

Re: Sesja reklamowa dla sklepu

Post autor: Marta90 »

Robiłam sesję indywidualną w justart-studio.com i mogę śmiało ich polecić. Pani fotograf potrafi wydobyć duszę z każdego zdjęcia, stosuje różne ujęcia tak, aby całość świetnie się prezentowała. Według mnie nie ma lepszych.
Awatar użytkownika
legion123
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 13:17

Re: Sesja reklamowa dla sklepu

Post autor: legion123 »

Najlepszą reklamą dla sklepu będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy wiedzą jak zająć się działaniami marketingowymi w firmie. Mogę polecić Nakatomi, ale chętnie posłucham czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tego typu agencjami?
Awatar użytkownika
Misia1992
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:54

Re: Sesja reklamowa dla sklepu

Post autor: Misia1992 »

legion123 pisze: ↑18 maja 2020, 13:21 Najlepszą reklamą dla sklepu będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy wiedzą jak zająć się działaniami marketingowymi w firmie. Mogę polecić Nakatomi, ale chętnie posłucham czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tego typu agencjami?
TAK TAK TAK, podpisuje się obydwoma ręcami :lol: Nakatomi is the best ! pomogli mi i mojemu bratu wyjść z niezłego szlamu i nie lada updałości, małymi kroczkimi do przodu! :)
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Sesja reklamowa dla sklepu

Post autor: kokoszka »

Wydaje mi sie tez, ze ta funkcja http://erzecznikmarki.pl/ sie szczegolnie sprawdza dla nowootwartych sklepow :) Daje to naprawde fajny poglad na to co dzieje sie w sieci na temat naszej firmy i pozwala odpowiednio szybko reagowac. dodatkowo buduje pozytywny wizerunek firmy wsrod klientow, co wiadomo ma duzy wplyw na obroty :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 50
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:05

Re: Sesja reklamowa dla sklepu

Post autor: Daria »

Aktualnie prowadzenie własnej firmy czy strony internetowej bez doskonałej jakości zdjęć produktowych czy profesjonalnej sesji wizerunkowej może okazać się trudne, jeśli nie wręcz niemożliwe. To w tej chwili podstawa, jeśli chodzi o budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.
Tutaj: https://krzysztofzaleski.com/pawel-tkac ... ase-study/ świetnie napisano o tym, jak zbudować profesjonalnie wizerunek firmy za pomocą kreatywnych rozwiązań, czyli właśnie spójnej sesji fotograficznej. Takie zdjęcia to złoto! Do wykorzystania w wielu sytuacjach biznesowych - reklamie, wywiadach, komunikacji w mediach.
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 115
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Sesja reklamowa dla sklepu

Post autor: Arnie »

Może pozycjonowanie stron? Co myślicie o takiej opcji? Według mnie to sprawdza się bardzo dobrze. Tu na stronie https://sfeo.agency znajdziecie specjalistów od takich zadań
ODPOWIEDZ