Rozpad małżeństwa i rozwód

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Omar82
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 2:56

Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: Omar82 »

Witam serdecznie. Mam powód, dla którego chcę starać się o unieważnienie ślubu kościelnego i wiem, że do procesu będę potrzebować naprawdę dobrego adwokata. Czy ktoś z was przez to przechodził. Pytam, bo może mielibyście dla mnie jakieś rady. Słyszałem, że tego typu procesy należą raczej do trudnych. To prawda?

osiedle podwawelskie mapa
Myśl

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: Myśl »

A znacie może stronę https://i-rozwod.pl/rozwod-a-alimenty-na-dziecko? Myślę, wielu osobom mogą się przydać artykuły, które tam się znajdują. Ja np. dowiedziałam się stamtąd jak mogę się ubiegać o większe alimenty dla swojego dziecka. Taka wiedza bardzo przydaje się w momencie, w którym jesteście już na sali sądowej i emocje biorą górę.
Kaśka

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: Kaśka »

Jestem załamana, ale czeka mnie w najbliższym czasie sprawa rozwodowa. Kompletnie nie wiem jak powinnam się do tego przygotować. Wiem tylko, że potrzebuję kontaktu do dobrego mecenasa na terenie Gdyni, który pomógłby mi przejść przez to wszystko, nie tracąc przy tym godności. Możecie mi kogoś takiego polecić?
Gośka

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: Gośka »

Grunt, to się nie załamywać i z pokorą przejść przez tą całą sytuację. Wiem, że nie jest łatwo, ale pokazując jak bardzo cierpisz, dajesz tylko niektórym satysfakcję. Nie warto. Liczę na to, że ktoś z forumowiczów doradzić i co powinnaś zrobić i do kogo się zgłosić, aby otrzymać fachową pomoc. Trzymam za ciebie kciuki.

tanie nocowanie białka tatrzańska
wróbel

Re: Rozpad małżeństwa i rozwód

Post autor: wróbel »

Według mnie, jeżeli oboje ludzi nie dogaduje się ze sobą, to powinni się rozstać. Myślę, że osobno będą dużo bardziej szczęśliwi i mniej sfrutrowani. Jeśli chodzi o pomoc prawną w zakresie rozwodów, to od siebie polecam to miejsce mindykowski.pl Sądzę, że nie będziecie żałować że właśnie je wybraliście, ponieważ pan Michał to profesjonalista w każdym calu
ODPOWIEDZ